Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összejönnétek vele? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnétek vele? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nem rég ismertem meg, nagyon jól kijövünk és nagyon aranyos, csak az a "baj", hogy halláskárosult. Ha járnánk biztos, hogy ütköznénk nehézségekbe, ezenkívül tartok a körülöttem élőktől is, akik biztos, hogy kritizálnának a kapcsolat miatt. A jelbeszédet sem tudom, viszont már többet érzek a srác iránt, mint barátság. Mit tegyek? 18L
2010. febr. 14. 19:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek szavak ahozz hogy kimutasd az érzéseid v kinek,elég 1 kézfogás,egy ölelés,vagy simogatás is,ezek jóval többet érnek mint a szavak,sok ember spórol velük..
2010. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ameddig téged a körülötted élők véleménye érdekel, ne csinálj semmit, úgysem lesz jó vége.

Majd ha csak Ő érdekel, akkor lépj.

Kicsit talán nyers voltam, de ez az igazság.

2010. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ismertem 1 családot,ahol a fiú és a felesége is süketnémák voltak!a szüleik és a testvéreik pedig egészségesek.És a gyermekük is egészséges lett.Köztük nem volt sose probléma...de nehéz elfogadtatni magukat..sőt ha egyik hall és a párja nem,az sok nehézséget okoz.Beszéld meg idősebb barátaiddal,szüleiddel,rokonaiddal a dolgot.Szerinted ők hogy állnának a fiúhoz?
2010. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
sztem mert halláskárosult semmi oka hogy ne jöhessél vele össze..és ha komolyan gondolod akkor az akadályok nem jelenthetnek gondot.
2010. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Téged komolyan az foglalkoztat leginkább, h mit gondolna rólad a környezeted?! Ha igen, ne foglalkozz a fiúval, mert jobbat érdemel nálad. Ha igazán szereted, elfogadod így, és azzal nem törődsz, h ez másoknak mennyire tetszik. Ha viszont a jelnyelvet nem tudod, hááát... de állítólag könnyen tanulható. :)
2010. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tanulj meg jelelni ;]


Egyébként persze, nehézségekbe fogtok ütközni, de ez két halló embernél is lehetséges ;)

2010. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én annak is örülnék ha egy süket néma vaklány b nöm lenne,nemhogy csak hallás károsult..
2010. febr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Elég tág fogalom, hogy halláskárosult... Nagyothall, süket, vagy mi? Ha nem süket, akkor vannak hallókészülékek, amikkel meg lehet könnyíteni a helyzetét. Ha sokat számít neked mások véleménye, akkor inkább keress mást, nem lenne jó kapcsolat.

A másik, hogy bizony, sok nehézséget okozna a dolog. Zenés mulatóhelyek ugye kizárva, szex közben vágykeltőnek a fülébe suttogni, vagy ő a tiedébe... Nos, azi is kizárva.

Egymáshoz bújva az ágyban egy jó beszélgetés... Ez sem lehetséges.

Nem lebeszélni akarlak, csak azért írom, hogy kicsit belegondolj, sok áldozatot kell hozni, hogy jól érezzétek magatokat.

-ReapeR-23/F

2010. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!