Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha megnézi egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha megnézi egy pasi az adatlapotok akkor azért nézitek vissza mert bejön, vagy csak kíváncsiságból?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
mindenképp megnézem,mert érdekel ki az a hülye aki engem megtalált.
2010. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
igen, most már, hogy van myvip, sokkal egyszerűbb az élet. ha valaki megnéz, és visszanézem, azzal következő pénteken le fogok feküdni.
2010. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyképűség de mivel naponta elég sok ember megnéz nem nagyon érdekel h ki kicsoda, meg nem is tudnám követni ha csak az újakat akarnám megnézni.
2010. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De látásból ismerjük egymást mert egy suliba járunk és eléggé tetszik a csaj.
2010. febr. 14. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Én azért szoktam visszanézni mert érdekel, h ki nézte meg az adatlapom, szóval kíváncsiságból.Ez persze nem jelenti azt, h biztos nem jön be....
2010. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

De most újra van rejtettség myvipen!

Az engem is érdekelne, hogy ilyenkor többnyire rejtve nézitek meg az embereket, nem? Tehát, hogy ők nem tudnak róla! És aki tetszik nektek, azokat meg direkt nem-rejtettbe nézitek vissza? Hogy észrevegye, hogy visszanéztetek rá

2010. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ott a pont az utolsó válaszolónál. :P


Jöhetnének még válaszok. :S

2010. febr. 15. 14:14
 8/11 anonim ***** válasza:

nem feltétlen jön be, attól még mert visszanézem.

az, hogy rejtettbe nézném meg vagy nem, az egyáltalán nem mérvadó. én pl. soha nem használom a rejtett módot. miért ne láthatná, az akit megnézek?

2010. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mindenképp megnézem
2010. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!átérzem a helyzeted,mivel én is így vók egy sráccal.Nem mondom,h bejösz neki,de van esélyed.
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!