Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha össze akarok jönni egy lánnyal, először teljesen készséges, de nikor randira kerül a sor, mindenféle kifogást keres?

Figyelt kérdés
Kis termetű vagyok, és nem jóképű. Viszont kedves vagyok, és udvarias.
2010. febr. 15. 07:35
 1/2 Szupermókus ***** válasza:
81%

Mert lehet hogy elkapkodod a dolgokat és rátelepedsz a lányra ... azt nem szabad. Hagyni kell had forrja ki magát a dolog, s ő kezdeményezze a találkát. Meg ha valami gáz van vele, pl hogy kicsi vagy vagy valami zavarja, akkor hanyagold. Velem azért mondta le pl egy lány a találkát anno, mert túl magas voltam neki. Az ilyen libákkal a darálóba ... Ne keseredj el. Bár a mai csajok inkább az arcoskodó, buflákfejű bunkókra buknak, de maradj inkább udvarias és kedves, egyszer meglesz a foganatja.

26/f

2010. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott a válasz.
2010. febr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!