Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyenkor? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

Szóval, 16 éves fiú vagyok és a szüleim el akarnak költözni, de persze én is mennék. Az egyetlen bökkenő az, hogy a most alakulgat valami egy lánnyal és én nagyon szeretem őt. Hónapok óta csak rá tudok gondolni. Ő az első barátnőm.


Mit tegyek ilyenkor, vagy TI mit tennétek? :(


2015. márc. 9. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon messzire költöztök? Ha nem olyan sok idő az út,akkor azért pénteken meg hétvégente együtt tudtok lenni. :)
2015. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az út az nagyon nagy, de nem is az a baj, hanem hogy nagyon sokat kell tanulnom. Így az utazás elvenné a pénteket meg a vasárnapot és utaás alatt meg nehezen tanulok.
2015. márc. 9. 17:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg nagyon szereted és bízol benne megéri megpróbálni a távkapcsolatot. Bár a párkapcsolatokról nem sok jót hallani nekem volt egy és az is másfél évig tartott. (Nem a távolság miatt mentünk szét...)
2015. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De meg lehet oldani.

Egyik héten te utaznál, és megprobálsz kicsit többet tanulni héhétközben, másik héten ő utazik,míg odaér, tudsz tanulni.

Vagy magaddal viszed,megmondod neki hogy a tanulás fontos,de ő is, minden nap kéne neked 1 órácska, hogy tanulj picit.

Addig ő is meg tudná tanulni,amit neki kell.

Semmi sem lehetetlen. :)

Mennyi Idő lenne az út?

2015. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Németországba költözünk. Azt még pontosan nem tudom, hogy hova.
2015. márc. 9. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Oh :/ azt hittem,legalább országon belül maradtok. Bocsi.
2015. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Még arra gondoltam, hogy kolis lennék Mo.-on és akkor hétvégén nagyszülőknél laknék. És akkor már szinte bármikor találkozhatunk, de a szüleim nem akarnak nélkülem menni. Azt mondják ezzel csak nekem lesz jó.
2015. márc. 9. 17:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,fel akartam dobni,hogy valami rokonnál nem tudsz-e maradni.. De ezek szerint nem
2015. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hali:) velem ilyen még nem fordult elő de mivel annyi idős vok mint te biztos így éreznék én is csak annyit tudok segíteni h elmomdom h melyik essetben mi történhet

ha kimész külföldre neten tarthatod vele a kapcsoltot,erre mindig azt mondják,hogy nem működik,ennek az az oka hogy mindketten elidegenedtek egymástól,mert új emberekbe lesztek szerelmesek,de ez nem baj,sőt teljesen normális az ember legelső ilyen kapcsolata mindig rövid ideig tart,és ezt még sokszor átéljük sajnos...most úgy gondolod,hogy nem tudod itt hagyni de ez majd máshogy lesz,akkor amikor összejössz az első német barátnőddel akivel jobban érzed majd magad és elfelejted őt,Németországba gondolom azért kell kiköltöznöd mert több lehetőségetek lessz mint itt,és ott is vár rád pár csaj,Ha miatta itt maradsz,akkor nem biztos hogy itt is lesznek olyan lehetőségek mint ott és a mostani barátnőddel ha szétváltok,akkor meg fogod bánni hogy miatta mondtál le egy csomó lehetőségről.De neten keresztül egy ideig még működhet:D de ahogy gondolod ez a te döntésed,én csak segítettem,de majd irj h mi lett

2015. márc. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Majd pár hét/hónap múlva írok, hogy mi lett az egészből.
2015. márc. 9. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!