Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig "egészséges" ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig "egészséges" ez?

Figyelt kérdés

ha egy pasi akivel járunk az inkább még a haverjait választja... szoval pl 1 év után azér elvárhato h inkább minket válasszon.. de ha pl pár napja vagyunk együtt akkor még "szabad" neki inkább a haverjait választani ha talizni kell?

köszi a válaszokat:)


2010. febr. 15. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki már az elején sem bírja magát megerőltetni hogy meghódítson vagy lefektesse a kapcsolatotok alapjait attól később nem sokat lehet várni. Ez nem feltétlenül rossz ember, nem feltétlenül ilyen mindenkivel. Lehet, hogy csak miattad nincs kedve feláldozni dolgokat. Velem is volt már ilyen több lány, de utánam levő barátjával a mai napig együtt van :) Ki tudja hogy megy ez. Mindenesetre ha az elején sincs odaadás mi lesz a végén ?

A barátok amúgy inkább a stabil kapcsolatban játszanak szerepet, hogy a két egymáshoz szokott állandóan kapcsolatban levő ember néha kicsit szabadsághoz jusson. Ilyenkor néha a barátnővel való filmezés meg sétálgatás helyett jó néha kimozdulni meccset nézni, koncertre menni vagy akármi. A csajoknak is kell néha egy kis teázgatás, táncolgatás a barátnőkkel. Na de nem minden közös program helyett :)

2010. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minket válasszon?Többen vagytok? XD
2010. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sem most.. sem a késsöbbiekben nem elfogadható..

Ha már most a haverjai az elöbbrevalók.. pár nap után.. akkor mi lesz késöbb??

.. szerintem ez nem jóó..

Persze attol függ h a haverjaival mi a programja..

Pl h ha az h minden nap .. kártyáznak vg fociznak.. akkor az gond.. mivel velük azt bármikor csinálhatja..

De ha valami olyan a program h nagyon ritkán van velük.. vg ,, különleges " a dolog.. akkor szntem ezt nézd el.. h ha ez az első és utolsó dolog..

2010. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a tartalmas válaszokat!:)( elsö és harmadik)

igazábol rolam szol csak általánosságba tettem fel:)

amugy igen sztem is..de 1 napja vagyunk együttxd csak nem akartam rögtön már a házi sárkány szerepét betölteni h nem mész sehovaXD

másodiknak meg: haha..:D

2010. febr. 15. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha "csak" haverokról van szó, nem közeli barátokról v. rokonokról, akkor egyáltalán nem!

Pl.: ha meghívják bulizni, és helyetted ezt választja, mikor már rég le volt fixálva, hogy veled tölti az éjszakát, egyenesen bunkóság.

Ellenkező esetben, ha fontos a dolog, akkor mindketten elnézőbbek lehettek. A dolog fontosságát pedig Neked kell mérlegelned.

2010. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

o köszönöm szépen nekedis:)

akkor majd bekeményitek,csak ma még hagyom lazulni egy kicsit ;D

2010. febr. 15. 16:26
 7/8 anonim ***** válasza:

sose te állítsd fel a szabályokat...úgyértem ne te egyeedül döntsd el, h mikor "kell" talizni.

ha te úgy döntesz h kedden szeretnél, de a barátod kedden mást szeretne, akkor ez van. és neked nincsen jogod háborogni.

beszéljétek meg közösen. úgyértem mittomén, hétfőn megbeszélitek, h csütörtökön tali. így a barátod nemvalószínű h csütörtökre haverokkal való találkozást fog szervezni.

a lényeg, h mivel PÁR vagytok, közösen döntsetek.

2010. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2010. márc. 3. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!