Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrégen lettem 17 éves....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégen lettem 17 éves. Normális, hogy még nem akarok komolyabb kapcsolatot? (lány)

Figyelt kérdés

Szeretem a szabadságot, hogy nem kell függeni senkitől se, és élvezem az életet (NEM ribancoskodásra gondolok, hogy kelletem magamat a diszkóban minden hétvégén!!!)

Csak szimplán szeretek független lenni.

Egyébként kívülállók nem tartanak nagyon komolynak :D Anyukám szerint agyilag nyugodtan tartozhatnék a 15 évesekhez :D (nem konkrétan ezzel a témával kapcsolatban mondta, hanem csak úgy egyszer nem olyan régen :)

Rokonok viszont meg állandóan piszkálnak.. mondván hogy az ő idejükben ilyenkor javában már együtt voltak, meg minden.. :S


Egyedül vagyok ezzel a felfogásommal? :)


2010. febr. 15. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesóm(F) 24 lesz idén és most van az első komoly kapcsolata. Kinek mikor jön el az idő. Ha te úgy érzed nem kell, akkor nem kell. Ha betoppan majd az első nagy Ő, úgyis bele fogsz bolondulni.


Addig meg csak ki kell állnod a rokonok piszkálódását.


21/L

2010. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Szupermókus ***** válasza:
25%

A mai ribancoskodó világban nem vagy vele egyedül ... de kisangyalom nem az a lényeg, hogy ki mekkora ribi a diszkóban ... majd rájössz hogy ha így folytatod huszonévesen egyik fiúnak sem fogsz kelleni ... márcask azért sem, mert megy a szóbeszéd, pletyka hogy ilyen meg olyan vagy. Én a komolyabb kapcsolatot ajánlom. Egy komoly kapcsolatnál is lehet függetlennek és szabadnak lenni. Persze csak akkor ha jól működik a kapcsolat és a srác sem egy ú.n. "alfahím", aki csak jó mezőgazdasági szakemberként csak a magját szórná szét a világba.

26/f

2010. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En ugyanezeket hallgattam!!! Ruhelltem, ha rokonok jottek, mindenki mar a2-3 kapcsolatat taposta, nekem meg senki, 24 eves koromig, most majd meg halok olyan jo, a tobbieket meg le kell tojni. 17 evesen plane ne stresszelj ilyesmin, majd lesz.
2010. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Egyébként úgy vettem észre a környezetem is így van vele. Csupa olyan példát látok, ami megerősít ebben, pl.:

Akinek ilyenkor már mondjuk két éves kapcsolata van ők nagy eséllyel szakítanak ilyenkor, mert rájönnek, hogy nem élték ki magukat eléggé, és ilyenkor akivel szakítanak mindig depressziós lesz..

Másik, hogy van, aki próbálkozik ugyan kapcsolatokkal, de mindig az a vége, hogy egy hét után megcsalja a másikat, és így egy rakás embernek fájdalmat okoz.

Bár lehet ez csak a környezetemben van így :S :)

2010. febr. 15. 17:10
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem 4 éves kapcsolatom van és 18 éves vagyok, a barátom 20 és nagyon szeretem és nemtudnám elképzelni nélküle az életem.

Amúgy szerintem normális. Mindenkinek máskor jön el az erre ideje :)

2010. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Normális, hát! Nem kötelező mindenkinek 14 évesen 8 kapcsolaton túl lenni! Ne izgulj, ne görcsölj emiatt, mindennek eljön a maga ideje! :)
2010. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én ugyanígy vagyok...rokonok baszogatnak,hogy miért nem járok senkivel.

engem nem érdekelnek :)

én is imádom a függetlenséget, hogy nem mondja meg senki,hogy mit csináljak,nem kérnek számon,hogy nah most kivel hol miért voltál..

majd akarsz komoly kapcsolatot, de addig élj;)

18/L

2010. febr. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha van barátod az nem azt jelenti,hogy oda a szabadságod.

Attol még ugyanúgy lehetsz a barataiddal,esetleg ő is mehet veletek.

De azt is meg érti,hogy nem csak vele akarsz lenni hanem vannak még olyan emberek,akik el várják,hogy velük is legyél.:)

2010. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget! Én 21 évesen lettem először szerelmes. Egyszerűen nem éreztem úgy, hogy nekem egy komoly kapcsolatra lenne szükségem. Ettől még nem voltam sose ribanc. Jobban szerettem egyedül lenni. Ennyi.

23L

2010. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A helyzetem ugyanez, csak fiúba. Mindössze két rossz dolog a velejárója: a rokonok papolása, és lerázni a rendesebbnél rendesebb lányokat, anélkül, hogy magyarázatot tudnék nekik adni a döntésemre. Lehet 25 évesen majd összefutunk. :)
2011. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!