Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrégen lettem 17 éves....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégen lettem 17 éves. Normális, hogy még nem akarok komolyabb kapcsolatot? (lány)

Figyelt kérdés

Szeretem a szabadságot, hogy nem kell függeni senkitől se, és élvezem az életet (NEM ribancoskodásra gondolok, hogy kelletem magamat a diszkóban minden hétvégén!!!)

Csak szimplán szeretek független lenni.

Egyébként kívülállók nem tartanak nagyon komolynak :D Anyukám szerint agyilag nyugodtan tartozhatnék a 15 évesekhez :D (nem konkrétan ezzel a témával kapcsolatban mondta, hanem csak úgy egyszer nem olyan régen :)

Rokonok viszont meg állandóan piszkálnak.. mondván hogy az ő idejükben ilyenkor javában már együtt voltak, meg minden.. :S


Egyedül vagyok ezzel a felfogásommal? :)


2010. febr. 15. 16:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Most már ugye elmúltam 18.. már éppen úgy gondoltam volna, hogy jó talán most már eljött az idő - mivel találkoztam egy olyan emberrel, akivel bármit el tudtam volna képzelni. Össze is jöttünk, de az élet nem akarta, hogy teljesüljön. Az egy nagyon nagy törés bennem, azóta is csak sodródok az árral..mindenesetre nagyot csalódtam az biztos.:S Legalább 1 hónap volt mire összeszedtem magam, de még mindig nem bírtam kiábrándulni az illetőből. És erre csak tetéz, hogy sajnos ő sem undok vagy közömbös velem. Sőőt...
2011. márc. 28. 21:54
 12/13 Preisi válasza:
Persze, hiszen ez még a k*rválkodás időszaka. Élvezd ki!
2011. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mindenki magából indul ki. Nem mindenkinek van "k*rválkodási időszaka".
2011. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!