Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtud változni egy ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtud változni egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
2 évig voltam vele. A munkahelyen amikor megismertem egyből az exéről kezdett beszélni, h milyen szemét volt de nem tudja magát túltenni rajta. Aztán egy hónapig a melóban gyaktran lógtunk együtt és bele szerettem. Aztán megtudtam kollégáktól h még együtt van a párjával. Ő tagadta aztán meg azt mondta h nem kérdeztem h van-e párja. Végül összejöttem vele és szakízott a régivel. Későnbb kiderült h volt még 4 hosszú kapcsolata és h mindegyikben volt megcsalás. Azt hittem ha én jó leszek hozzá velem más lesz de sajnos közel került egy másik kollégájához gyakorlatilag engem szapult neki pedig jó voltam hozzá. Dobtam miatta mert nem mutatta meg a levwlezését ezzel a fiuval aztàn 2 nap múlva már kapcsolatban is volt vele. Mielőtt szakítottam vele ilyet mondott h fél szakítani mert fél h megbánja és h nem keresném-e meg fél év múlva. Jaja ilyet mondott. 2 hónapig semmi aztán a barátnőjén keresztűl fe akarta velem venni a kapcsolatot de elhajtottam ráadásul még az új fiujával is együtt volt mikor keresett. Első szerelmem volt és megőrít a gondolat h más mellett kitart majd. Ti mit gondoltok változhat egy ilyen nő. Am érdekes ez a szakítás előtt két hónappal még babáról meg házasságról beszéltünk...A lány 29 éves...
2015. márc. 13. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. 0 erkölcse van. :S
2015. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veteran1978 ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni,mindíg mindenkihez hűtlen lessz!
2015. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen az ilyen nő. A tinilányok nem csinálnak ilyet. Ne félj sokszék között ő is a padlóra esik egyszer.
2015. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
míg pofára nem esik, addig tuti nem... Ne bánd. Annyit nem ér egy ilyen mki kapcája.
2015. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Kutyából nem lesz szalonna, r_bancból se lesz rendes nő.
2015. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem hasonlót. Nem változik meg! Tudom, hogy nehéz túltenni magad (saját tapasztalat) de próbáld meg! Kerüld messziről! Semmi értelme! Ha mégsem, akkor később keservesen, még jobban fogod bánni mint most!
2015. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!