Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfújom az ügyet?

Figyelt kérdés

El vagyok bizonytalanodva, ezért kérném a segítségeteket.


Előzmények: átlagos pár, én 23 éves lány, ő 32 éves férfi. Nagy szerelem, 1 év együttjárás után összeköltözés a fővárosban (vidékről indulva). Mindkettőknek volt munkkája, ám őt cégfelszámolás miatt kirakták (a már nem létező cégből), én pedig pont munkahelyet váltottam, hasonló okok miatt.


Most. Én heti 6 napot járok munkába, 9 órás munkaidővel, nagyon zűrös munkahelyre, ahol 1,5 hete kezdtem, tiszta idegbajos munka, közeli haáridők, káosz, szinte teljesíthetetlen elvárások a főnökségtől. Ő itthon van, melót keres és hasonlók. Én holt fáradt vagyok nap végére, és (sajnos) nagy alvó vagyok, így a 8 órás alvás nagyon kevés, szóval minden reggel fáradtan kelek (ami nap közben valamennyire lemozgatódik). A párom minden napi rutint megcsinál itthon, tehát rend van mire hazaérek. Ám.. és itt jön a kérdés lényegi része. Tudjátok, vannak azok a háztartási dolgok, amik nem napi, csak heti szintű dolgok, mint a wc takarítása, csaptelepek vízkőtelenítése, tükrök lefújása, és ilyenek. Ezekről írtam neki listát, hogy ha naponta megcsinál egyet pluszba a napi rutin mellett, akkor nagyon pöpec lenne, de erre nem nagyon van hajlandósága.

Én elég pedáns vagyok tisztaság téren (ő is egyébként), így ez kicsit zavarja a szemem, de erőm és időm nincs, hogy neki essek.

Volt olyan időszak, mikor ő dolgozott, én nem, és akkor minden mindig tiszta volt, de ez túl nagy elvárás és saját elmebaj?!


Szóval..mindebből azt akarom kihozni, hogy.. szerintetek hagyjam kicsit észhez térni, hadd pihenje ki magát a munka után, és elégedjek meg ezzel (ami amúgy egy pasitól szerintem igen nagy dolog és nem lehetek emiatt elég hálás) vagy kicsit igazam van, hogy kapja össze magát?


Nem nagyon mondtam neki, egy-két utalást tettem, de nem akarom bántani és mivel most én is elég idegbajos vagyok a hülye munkám miatt, így nem akarom kivetíteni rá, ezért érdekel mások véleménye.


Köszi!


2015. márc. 13. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kérheted ezt tőle, és jó ötlet, hogy csak egy dolgot kérsz pluszba a napi rutin mellett. Nem teljesíthetetlen, ha otthon van. Mondd el neki, hogy nagyon elfáradsz a munkában, és nem szeretnéd, ha ez rámenne a kapcsolatotokra, segítsen ki téged ezzel. Fordított esetben te is megcsinálnád. Itt majd észbe kap, hogy már meg is csináltad korábban. Mi férfiak, hajlamosak vagyunk elfeledkezni dolgokról, van, hogy rágni kell a fülünket, de ez nem mindig szándékos. Jutalmazd is a tetteiért. Nem azt mondom, hogy hulla fáradtan 1 órás szexuális aktust adj neki minden este, de valamiképp illik jutalmaznod őt. Az embert ez motiválja igazán.
2015. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!