Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok tanácsot! Valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot! Valaki, bárki? 16L

Figyelt kérdés

Kb. két éve van barátom. Fiatal vagyok, így még nem feküdtünk le. Minden rendben köztünk. Semmi rosszat nem tudok mondani a kapcsolatunkra, DE.


A minap az én laptopomon netezett, ami közben lemerült. Szóval bejelenkezve maradt a fb-ja, amit gondolom elfelejtett, különben kérte volna a töltőt.


Én másnap felraktam töltőre és felnéztem fb-ra, és ugye kijött a profilja, bejelentkezve.


Nem szoktuk egymás üzeneteit olvasni, nem mutatja soha nekem. Nem is kérem persze.


Csak rámentem az üzenetekre, és egy ismerős csaj nevét pillantottam meg. Beleolvastam...


A barátom azt tárgyalta meg vele, hogy mikor/hol fognak együtt lenni majd, még nem voltak, ahogy lejött nekem. Nem konkrétan beszélték meg, de lényeg a lényeg.


Visszamenőleg is szexuális jellegű üzenetek voltak, a barátom kezdeményezésére.


Ezek szerint le akar feküdni vele. Tervezi...


Miért? Szeret engem.


Mással lánnyal nem igazán beszélt ilyesmiről, hogy mi lenne ha...? Nincs sok lány barátja.


Amúgy ismerem a lány látásból. Én annyit tudtam, hogy néha beszélnek, mert a barátom egyik haverjának ismerőse a lány. De utólag visszahallottam, hogy nem onnan ismerik egymást, hanem a barátom összehaverkodott vele. Szóval a baráti társaságnak semmi köze hozzá.


Miért van vele jóban? Nem beszélnek hú de gyakran, de ha beszélnek, azt nem baráti jellegű, miért?


Nem vagyok túl tapasztalt, adjatok tanácsot.


2015. márc. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
így jár aki más dolgaiba beleolvas
2015. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább hagyd ott ha más lányokkal akar dugni
2015. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted tegnap,vagy mikor -.-
2015. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
volt már...
2015. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta megtudtam ezt-azt, azért írtam ki újra. Aki olvasta, olvasta. Nem kelll reagálni rá és kész.
2015. márc. 14. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:

2 éve vagy vele és nem feküdtetek le...ember !

A férfi az férfi, és nem Edwárd Kulen (:D).

Szex kell, nem duma.

2015. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!