Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt aki engedte hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki engedte hogy a párja kicsit kielje magat?

Figyelt kérdés
Pl elmenne egy barátjával buliba (évente 1x) es engedni neki had flortoljon massal.
2015. márc. 15. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A párom azt csinál, amit akar, felnőtt ember, én meg nem vagyok az anyukája, hogy megengedjek vagy megtiltsak bármit. Mivel szeretjük egymást ezért tisztában van vele, mi fér bele és mi nem egy kapcsolatban, így ha elmegy bulizni aszerint cselekszik és én is. Nyilván ha flörtölésre, akármire vágyik más nőkkel, akkor nincs keresnivalónk egymás mellett.
2015. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es mindent elmondott.

"Kielni"? Miert te nem engeded elni? Flortolni, csajozni, az kieles?

Menjen, de csakis olyat csinaljon, amit az ev masik 364 napjan is fel mer vallalni.

2015. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem akarom hogy megcsaljon! Kösz!
2015. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hadd csinálja, engem nem zavar
2015. márc. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Évente egyszer??


Én úgy gondolom, hogy attól még hogy együtt vagyunk, nincs jogunk szabályozni a másikat. Nem börtön a kapcsolat.

Én heti egyszer simán elmegyek haverokkal koncertre, csapatépítő sörözésre vagy barátnőkkel vásárolni. A barátom szintén ilyenkor elmegy haverokkal vagy táncolni vagy bulizni. Szeretjük egymást, elég időt töltünk együtt, de néha külön program is kell.


A flört pedig mindenkinek mást jelent és mindenkinél más fér bele. Jól esik az embernek, ha más is észreveszi, hogy csinos/vonzó/szép. Bezsebelem a dícséreteket, viszonzom egy mosollyal és ennyi. Párom szintén a szemezésig és mosolygásig megy el. És ennyi, utána jön haza hozzám, mert engem szeret, velem akar lenni. Ez a szép az egészben. Szabad vagy, megvan a választási lehetőséged kivel szeretnél leni, mégis egymást választjuk. :) 24/N

2015. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem arra akartam utalni, hogy én korlátozom. Maga döntése hogy mikor megy el bulizni.

Csak puszta kíváncsiság, aki pl. átvitt értelemben mondjuk "fejet hajt" egy éjszakára neki hogy Drágám, csajozgass egy kicsit ha kedved van.

2015. márc. 15. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki kuldi a ferjet csajozni, az nem normalis, vagy o is pasizik.
2015. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!