Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet ér egy barátság, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet ér egy barátság, mint egy fiú? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Röviden:

15 éves koromban belezúgtam egy fiúba. Szerencsétlenségemre egy olyanba, aki a lányok kedvence és ezt elég rendesen kihasználta már akkor is, most meg még jobban... Teljesen plátói volt a dolog, én nem rajongtam körbe, nem voltam kapható bármire, sosem voltam az a könnyűvérű lány. De eléggé odavoltam érte.

A legjobb barátnőm pedig most télen mondta, hogy ők találkozgatnak... Próbáltam úgy tenni, mintha nem zavarna, de nagyon fájt és ezt pár nap múlva megmondtam neki. Ő kb. közölte, hogy sajnálja, de neki akkor is fontos a fiú és ez nem egy futó dolog lesz (ezt úgy mondta, hogy köztudott, hogy a srác csak szexre megy általában, a barátnőm pedig nagyon naiv és hát picit ribis). Én akkor elkezdtem a többi barátnőmmel lógni (nekem több barátom, barátnőm van, mert jóban vagyok a nővérem barátnőivel is, a gimiből is szeretnek, míg a "legjobb barátnőmnek" inkább látszatbarátságai vannak, szóval nem azok, akiket mondjuk hajnalba felhívhat sírva és 10 percen belül már a ház előtt lesznek) és nekik köszönhetem, hogy ezt ilyen jól kezeltem, mert folyamatosan lefoglaltak, nem engedték, hogy ezen az egészen rágódjak. A legjobb barátnőm pedig azt csinálta, amit akkor, ha barátja lesz... Csak a sráccal lógott, minden idejét vele töltötte, a srácot akarta lenyűgözni, engem kb. levegőnek nézett. 2 hét után lefeküdtek és hát a srác utána úgy tett, mintha nem létezne a lány, ő így szakított.

Azóta nem beszéltünk, ami azért furcsa, mert régen a napjaink 80%-át együtt töltöttük, együtt utaztunk, meg minden. De én már nem is a fiú miatt haragszom igazából, hanem azért, ahogy viselkedett/viselkedik. Meg félek, hogy ha ezt most megcsinálta, akkor mi a garancia arra, hogy nem teszi meg 3-4 év múlva is...

Meg az is gáz, hogy az egyik "barátnőjét" küldi oda hozzám, aki megkérdezi, hogy "nem szeretnék-e végre kibékülni xynal?", mert hogy nem ér ennyit egy fiú...


17L


2015. márc. 15. 13:29
 1/2 A kérdező kommentje:

De én meg nem érzem, hogy annyira nehezen lennék meg nélküle... Vagyis ha egy helyen vagyunk, inkább az zavar, hogy ott van, hogy látnom kell, nem az, hogy nem vagyunk jóban.


Bár lehet, hogy ez azért is van, mert neki volt egy hosszabb kapcsolata egy elég tapló sráccal és én amiatt is lettem jóban több emberrel, mert a srác nagyon megváltoztatta, mindent a srác miatt csinált és a fiú úgy manipulálta, ahogy akarta. Az egész kapcsolatuk alatt megcsalta, 2 lánnyal viszonya volt és ezt elmondtam a legjobb barátnőmnek, kiakadt rá és azt hittem, hogy soha többet nem beszél vele.

Erre mikor a barátnőmet kidobta a fent említett fiú, összejött az exével, aki szintén egy nőcsábász és még meg is csalta, hónapokon keresztül...

2015. márc. 15. 13:31
 2/2 tarnai ***** válasza:
Anál volt? nem derül ki a történetből.
2015. márc. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!