Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsofikaaa88 kérdése:

Bajban vagyok, vagyis nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Véletlenül megláttam hogy a pasim valami csajjal beszélget mostanában a csaj írt rá és láttam hogy a pasim felvetette hogy találkozzanak, beszélgessenek egyszer személyesen is, menjenek el sörözni nem mondhatom meg neki hogy ezt láttam de szarul esik mert próbáltam rá utalni hogy történt e ilyen és tagadta, . Nem tudooom mit gondoljak?!?!?
2015. márc. 16. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez még normális. Össze vissza csalják egymást a fiatalok. Majd 15 év múlva megkomolyodik. Talán.
2015. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tudta milyen vagy és egyből letagadta :)

Az a kérdés, hogy mit akar a csajtól. Kénytelen vagy bízni benne nem a tulajdonod. Vagy szexelnek vagy csak haverok.

Amúgy hogyan láttad meg? (csak nem kémkedtél?)

2015. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
27 vagyok :) és ős is... és tudom, hogy nem csal meg. megbízom benne, de ez most mégis zavar
2015. márc. 16. 09:34
 4/13 A kérdező kommentje:
de, mert érdekelt... kémkedtem, tudom nem szép dolog, de akkor is, ő állítja sosem csalna meg és szeret, de most ez zavar... lehet valakit csak haverilag elhívni beszélgetni? vagy ne bízzak meg benne ennyire???
2015. márc. 16. 09:36
 5/13 anonim ***** válasza:
Elég sok lánnyal összejárok beszélgetni :) És nem vagyok ezzel egyedül. Egyikkel sem volt szex még. Szóval vagy megbízol benne vagy nem.
2015. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de úgy, hogy közben van barátnőd?
2015. márc. 16. 09:39
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Idén májusban lesz a 10. házassági évfordulóm.

Jah és mivel együtt élünk 11 éve eléggé természetes, hogy ha szólok, hogy később érek haza mert összefutok X-el :)

2015. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mi két éve vagyunk együtt lassan és eddig kb-ra megbíztam benne, ő építette vissza a bizalmamat, erre most..
2015. márc. 16. 09:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Értsd meg: 1. nem a tulajdonod, oda megy és azt csinál amit akar. 2. Ha nem bízol benne megette a fene az egészet 3. garancia pedig semmire sincsen. Ha meg akar csalni bármikor megteheti. 4.ideje lenne vele is tisztázni mi a helyzet, és igen patália lesz. De úgy látom ez közétek fog állni hosszú távon mert nagyon kattogsz rajta. (vagy felejtsd el az egészet, de akkor tényleg felejtsd el. Nem felemlegetjük évek múlva.)
2015. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mi a jó döntés? és persze hogy kattogok hiszen sose csalt meg sose történt ilyen ő az első komoly kapcsolatom aki szeret, érzem, tudom... nem csak mondja.. erre most jön ez a csaj....
2015. márc. 16. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!