Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem olyan mint a szex?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem olyan mint a szex? Ha gondolkodnom kell, hogy az vagyok-e, akkor tuti nem vagyok az?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. Szeretem...de hogy szerelemmel-e azt nem tudom. Nem voltam még soha szerelmes. Nem tudom milyen érzés.

Annyit tudok, hogy:

-Hiányzik gyakran, szinte már abban a pillanatban, mikor elmegy

-szeretek nagyon vele lenni, hozzábújni

-Sokszor jut eszembe nap közben

-ha arra gondolok, hogy elveszíthetem, akkor rosszúl érzem magam


2015. márc. 16. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csipasz vagy!
2015. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szex alatt orgazmust értek, bocsi csak közben elkalandoztam :)
2015. márc. 16. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

két dolog, a többit Rád bízom


1. minden rendesen működő kapcsolatban fél év táján krízishelyzet áll be.. ez az az időpont amikor az ember rájön, hogy tenni is kéne valamit a kapcsolatért, nem csak lubickolni benne.. teljesen normális.. 15 és 25 között a kapcsolatok 70%-a ennél a krízishelyzetnél be is fejeződik.. a maradék erősebb lesz! (és készülhet a kövire, mert az ilyen ciklikusan működik:D)

szóval nemegészen rendellenes, hogy ilyesmi az eszedbe jut


2. nem szerelemmel szereted? elárulok valamit? egy idő után nem is fogod szerelemmel szeretni... és ez teljesen természetes! persze, 4 hónap nagyon kevés, de nem az a lényeg, hogy szerelmesen szereted vagy sem hanem az, hogy szereted-e vagy sem!

ne kategorizálj, hogy most kéken vagy pirosan szereted, nem ez a lényeg! különben sincs egyértelmű és objektív tünete a szerelemnek:)

2015. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ja, a kérdés első része meg hót baromság:D szerelem olyan mint a szex? olyan mint az orgazmus? he?:D mit akarsz ezzel? ha sikítasz közben akkor az igazi? ha nem figyelsz oda terhes leszel? minél vastagabb annál jobb? ha sokáig piszkálod nedvek és szagok lesznek? mégis honnan ez a hasonlat?:D

nem, nem olyan mint a szex vagy az orgazmus! már csak azért sem, mert létezik szex és orgazmus szerelem nélkül is.. bőven..

2015. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"olyan mint az orgazmus? he?:D "


Nem hülyeség, csak sajnos nem látsz tovább az orrodnál és csak sértegetni szeretsz :)


Az orgazmus olyan, hogy ha nem vagy biztos benne, hogy megvolt-e , akkor biztos hogy nem. Mert ha az embernek orgazmusa van, akkor abban nincs kérdőjel, teljesen biztos benne, hogy az volt. Ehhez hasonlítottam a szerelmet...

2015. márc. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!