Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyatosan hangulatingadozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan hangulatingadozó lett a barátom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatban még nyugodt, minden oké, aztán ha valami kis piti hülyeségen felhúzza magát akkor átmenet nélkül ordibálni kezd meg csapkodja a dolgokat. Volt egy nagyon kemény hetünk, akkor mondtam neki, hogy legjobb lenne ha hazaköltözne a szüleihez, aztán sírt meg minden, hogy akkor inkább szakítsunk, jobb lesz úgy mindenkinek. Azon az estén külön mentünk bulizni "kiengedni a gőzt", ő a haverjával, én meg a munkatársaimmal, na akkor elkezdett kombinálni, hogy már biztos megvan az új pasim... Reggel pedig mikor felkeltünk akkor meg amiatt volt szomorú, hogy én már biztos nem szeretem őt, már biztos szeretőm is van, meg kombinált össze-vissza, én meg már fogtam a fejem... És ez csak 1 db példa volt. Ma is beszéltünk telefonon, minden tök jó, és megint rájött a kombinálás, hogy biztos nem a szeretőmmel voltam ma? Nagyon mérges lettem, eleve ilyet feltételezni baromi sértő számomra...


Mit csináljak szerintetek? Nem tudom számít-e, de az exbarátnője megcsalta anno, gondolom emiatt van a félelme, de hát akkor is! Már 5 éve együtt vagyunk...


2015. márc. 18. 17:07
 1/1 anonim válasza:

Tudom, hogy közhely, de mindenképpen leülnék Vele, és megbeszélném Vele a dolgokat. Elmondod, hogy mostanában úgy érzed, hogy valami baj van, mert piti dolgokon felhúzza magát, és szeretnéd megtudni, hogy mi a baj ( valami van a háttérben, lehet csak fáradtabb vagy a melóba van valami ), és hogy szeretnéd ha megoldanátok, mert fontos ez a kapcsolat. Biztos lehet Vele komolyan beszélni.

És azt mindenképpen beszéld meg Vele, hogy neked nem tetszik az a feltételezés, hogy szeretőd van, és hogy ezzel Téged nagyon megbánt.

Sok sikert :-)

2015. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!