Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy már utál -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy már utál - mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Akadt egy lány, aki nagyon kedvelt, bírta a szövegem, bókjaim, humorom, külsőleg is bejöttem neki valamennyire, viszony valami megváltozott. Hajtottam rá, szóval ez elég egyértelmű volt, és nem ellenezte a dolgot, de egy idő után hűvös lett hozzám, jöttek az egyszavas válaszok, személyesen, neten is, aztán már szinte sosem válaszolt, visszább vettem. Aztán egy alkalommal a kelleténél többet ittam, és elküldtem az egyik erotikus álmom kivonatát. Mindenhonnan törölt, barátnőjével ilyet üzent, hogy fél tőlem (amit nem hiszek), és hogy ne beszéljek többet vele. Próbáltam a barátnőn keresztül üzenetet küldeni neki - nem vette jó néven. Írtam bocsánatkérő leveleket, talán elolvasta, talán nem, mikor találkoztunk, nem köszönt, rám sem nézett. Azóta kamuregisztrációkról is felvettem, beszélgettünk kicsit, próbáltam nem hazudni, mert átverni nem szerettem volna, szóval lebuktam. Törölt. Mit csináljak? Attól tartok, beleszerettem.
2015. márc. 18. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek már annyi.
2015. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

küzdj, és bízva bízz!

Ha meguntad, keress új célokat!

2015. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb lekoptatós duma. Félek... :DDDD
2015. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bnőmre rá volt szállva egy ilyen és nagyon megviselte őt. Ha nem akar látni téged, akkor nem akar látni... felesleges túlerőltetni a dolgokat
2015. márc. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. Merem remélni, hogy nem, hiszen igazán el sem kezdődött.


2. Bevallom, ebből a küzdj igazán megragadta figyelmem, csak nem tudom, hogy hogyan tehetném, hogy ne csapjon át zaklatásba.


3. Én is annak venném, bár lehet van benne egy kis igazság. Sosem volt még barátja, és fiatalabb nálam.


4. És az az "ilyen", mint én, miket művelt? Jóban voltak, kölcsönösen vonzódtak egymához, és utána alakult át a kapcsolat, vagy egyoldalú volt mindvégig?

2015. márc. 18. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik előző vagyok... tök jó barátok voltak meg minden, de a lány nem akart semmit, viszont kicsit talán félrevezette a srácot, mert nehéz időszakon ment keresztül akkor...

mindegy.. a srác tökre beleszeretett, de a lány nem viszonozta.. a srác viszont elkezdte követni őt, meg akarta beszélni a dolgot (amit a lány már többször is mondott, h vége nincs semmi),


A srác könyörgött, öngyilkossággal is fenyegetőzött, követte őt, irkált neki, a csaj próbálta letiltani meg minden, de nem tudta mindenhol telóról meg ilyenek. Tök ideges volt mindig és félt is h mi fog történni, h mikor fut össze a fiúval az utcán, iskolában.


Aztán végülis vége lett, de nagyon megviselte őt az egész és azóta is sokszor előjön neki meg emlegeti.. szar dolog az, ha be-stalkerkodnak... nah persze az is, ha csak úgy lekoptatják az embert. :/

Szerintem nem kell minden áron megkeseríteni a másik életét

2015. márc. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!