Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok vele igazán komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok vele igazán komoly témákról beszélni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves, én 21. Elvagyunk, szeretjük egymást, bár általában nekem kell mindent irányítani, néha örülnék, ha ő is előállna ötletekkel, javaslatokkal.

Mégis, a legnagyobb gondom az, hogy nem lehet vele komoly dolgokról beszélgetni - a világ dolgairól, hitről, emberi gyarlóságról és nagyságról, hogy mi fontos, mi nem, mi helyes, és mi helytelen, a társadalomról, az igazságról, a jövőről... Tehát érthető, nem?

Nem hülye, értelmes, csak valahogy... Nem szeretne erről beszélni, pedig igazán érdekelne, hogy hogyan vélekedik, mi a véleménye ilyen jellegű témákban, de szerintem nem veszi komolyan. Talán untatja is, és ez zavaró.

Szerintetek mi a baj?


2015. márc. 20. 22:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem egy korosztály vagytok. Ő még éretlen, akkor is, ha egyébként egy okos és értelmes lány, 15 évesen nem felnőtt! Ne várj tőle komoly beszélgetéseket, majd ha idősebb lesz, olyan 2-3 év múlva.
2015. márc. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De azért valld be megfújattad már ?!:D,1-2 érdekes véleménye hát az nagyon kevés,az kb egy 10perces beszélgetésnél kifúj...milyen témákhoz nemtud hozzá szólni?!
2015. márc. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy okos, de tapasztalatlan. Annyi okos ember rohangal, megis alig van egy par, akivel tenyleg el lehet beszelgetni.

Amugy meg igen, meg gyerek 15 eves, mit varsz, alig tapasztalt meg valamit a vilagbol, ebben a korban keresi meg csak sajat mavat.

22L

2015. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kolosszus22 ***** válasza:

Ilyen hülye kérdést, mit vársz egy 15 éves gyerektől? Itt még nagyon soknak számít az a 6 év a javadra!

Egyébként meg a konzumidióták világát éljük, elhiheted nekem, hogy manapság sok 20-30 közötti nővel se tudsz ilyen témákról beszélni, mert olyan sötétek, hogy az érdeklődési körük kimerül a Való-Világban, aktuális szépségtrendekben és divatban.

28F

2015. márc. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!