Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most féltékenység lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most féltékenység lenne?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú (20) aki nagyon régóta bókolgatott, udvarolt, mindenhol, ahol csak lehetett, körülbelül két hónapon keresztül.


Aztán szóba jöttek más srácok is, akikkel jóban voltam, volt egy-kettő, akivel többet beszélgettem az utóbbi napokban, mint vele, és egy reggel azt látom, hogy minden komment, amit nekem írt, ki lett törölve, és nagyon foghegyről beszél velem.


Egyik barátnőm azt mondta, hogy szerinte féltékeny lett, vagy azt hitte, hogy kikosaraztam. Szerintetek miért csinálja ezt?


17/L


2015. márc. 21. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de lényegében nem azt tetted? Csak mert ilyen hosszan udvarol és még nem is randiztatok. Szerintem neked nem jött be.
2015. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez most féltékenység lenne.
2015. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: de ha nem járunk még, akkor még szabad több 'vasat tartani a tűzben', nem? Ez most tényleg bűn lenne? Miért ne beszélgethetnék más fiúkkal?


Második: de miért? Nem a barátom... Miért kell ezt csinálnia?

2015. márc. 21. 22:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy értve jött szóba más srác is? Randiztál velük, vagy csak beszélgettél?

Kicsit engem is szarul érintett volna, ha közben jön a "konkurencia". Habár a kommenteket nem töröltem volna, lehet, hogy én is így reagáltam volna, de ki nem mutatnám.


Előző voltam.

2015. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk, flörtöltünk, de semmi nem történt ezen kívül. Mondjuk most, hogy belegondolok, történt olyan, hogy összefutottunk, és egy másik srác hívott, így félbeszakítottuk a beszélgetést. Ugyanígy a kommentekben is.
2015. márc. 21. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azért, ha már elkezdődött egy flört, akkor nekem is sz@arul esne.
2015. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!