Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz arról, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Mit gondolsz arról, ha valaki azért nem akar komoly kapcsolatot egy nőtől, mert ki szokta rakni a mellét és/vagy nyilvánosan megosztott magáról olyan képet, amin elég sok látszik belőle?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy nagyon nagy melle van a hölgynek. De tényleg. Nem az a görögdinnye méretű, de sárgának simán elmenne. Egyébként kicsit szőrös a karja, de nagyon nagy mellei vannak. Ja meg okos is, értelmes, de ha még nem mondtam volna, szép nagyok a mellei.
2015. márc. 22. 23:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9: Olvasd el a kérdést.
2015. márc. 23. 00:33
 12/22 anonim ***** válasza:
Elolvastam a kérdés, már többször válaszoltam is, de semmi sem zárja ki, hogy magadról E/3-ban beszélsz, a "valaki" pedig a srác, aki tőled nem akar kapcsolatot. Így fél 1-kor nem egyértelmű.
2015. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Csajként miért írnám le nyolcvanszor, hogy nagy a mellem? :D
2015. márc. 23. 00:45
 14/22 anonim ***** válasza:
Hogy kiverjük rád, menjen a privát áradat, kunyizzuk a képet, mit tudom én, ezer oka lehet :D
2015. márc. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szerencsére rajtad kívül nem sokaknak volt kérdéses a dolog. :D
2015. márc. 23. 01:03
 16/22 anonim ***** válasza:
Inkább az a szerencse, hogy nem akartam kiverni rád. Na utána lehet, hogy a zuhany alatt sírnék most :D
2015. márc. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Ha az általam írt betűkre verted volna, akkor egyébként is jogos lenne a sírás. :D
2015. márc. 23. 01:07
 18/22 anonim ***** válasza:

Nagy a mellem. Szeretem hangsúlyozni, jót tesz az önértékelésemnek, ha úgy érzem, jól nézek ki. Vannak dögösebb képeim is.


Éppen ezért hozzám olyan pasi való, akinek eléggé rendben van ahhoz az önértékelése, hogy ne kezdjen el féltékenykedni emiatt. Ha teszem azt modell, vagy sztriptíztáncosnő lennék, akkor is hasonlóan gondolnám. Ilyen típusú nőhöz egészséges önértékelésű férfi kell, aki biztos benne, hogy csakis ő kell a nőnek. Ennyi a titok. :)

2015. márc. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18: Kiegészíteném: hozzád olyan pasi való, akinek eléggé rendben van ahhoz az önértékelése, hogy ne kezdjen el féltékenykedni emiatt, és nem zavarja, ha mások látványosan csorgatják rád a nyálukat, próbálnak megfektetni, a te képeidre verik otthon.


Ugyanis a két dolog között bár tényleg sok esetben van összefüggés, de közel sem fedi egymást teljesen a kettő. Mert rendelkezhet valaki remek önértékeléssel és bízhat a barátnőjében 100%-osan, de attól még zavarhatják a fentiek, vagy pl. az, ha olyanokat mondanak/írnak a lánynak, hogy "jobb lett volna egy nagyobb kivágás", és ő még adja is alájuk a lovat. Persze van az a csoport, aki még örül is ennek, de sokan pedig egyáltalán nem.

2015. márc. 23. 10:52
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem önértékelés kérdése az, hogy a másik mennyiben vágyik mások figyelmére. Én lehetek biztos önmagamban, ha a másik nem, vagy túl hiú hozzá. Abban kell biztosnak lennem, hogy a másik hogyan áll lelkileg, saját önértékelésünket (vagy annak hiányát) nem lehet a másikéval kompenzálni. Mert ugye a megcsalás sem 100%ban az adott partneren múlik, így önértékeléstől függetlenül is lehetek féltékeny. Van sok olyan ember, aki a másiktól függetlenül önmaga például képtelen a hűségre.


A modellkedés és a sztriptíz megint más, mert alapvetően mindkettő munka, a magamutogatáson kívül van benne más motiváció is.


A te (mármint a 18-as válaszoló esete) szintén más, én a kóros, kényszeres magamutogatásról beszélek, de szerintem a kérdező is. Nyilván az ember büszke az adottságaira, nem elvárható, hogy zsákruhában járjunk, de vannak árnyalatok. Sőt, ha büszke lennék arra, hogy ilyen barátnőm van, akkor egyenesen jól esne, ha megnéznék, mert ez valahol nekem is elismerés (kiindulva abból, hogy a pasi/barátnő társadalmi státusz is, és bennem is van azért földhözragadtság). Ha nagy a melle, akkor meg főleg nem zavar, mert én sem tudom levenni rólam a szemem, felesleges elvárnom, hogy más is megtegye (egészséges határok között).


A 3 óra alvásra tekintettel lehet, hogy kissé zavaros, amit írtam, de bízom benne, hogy nagyjából érthető :)

2015. márc. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!