Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanacstalan vagyok. Konflituso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanacstalan vagyok. Konflitusom volt a baratnom anyjaval. Hogyan tisztazzam? Magyarazat lenn

Figyelt kérdés
sziasztok! leszbikus vagyok, sok idot toltottem a baratnommel naluk, az edesanyja nem tudta aztan veletlenul meglatta hogy atoleltem szorosan es hozza bujtam. aznap kaptam tole egy uzenetet facebookon hogy szalljak le a lanyarol mert feljelent es rendorsegi ugybe kever. a baratnom hogy mentse a helyzetet bevallott neki mindent tisztaztak normalisan.. bocsanatot kert tolem mintha szegyellne a dolgot, de en meg mindig tartok tole. felek atmenni a baratnomhoz pedig ez mar tobb mint egy honapja volt. hogyan kene az anyjahoz viszonyulnom? nem tudok bizni benne. mit tegyek hogy ne utaljon?

2015. márc. 23. 23:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nincs okod félni tőle azt leszámítva,hogy egy jóérzésű ember sem szereti a nyílt konfrontációt.Hármasban kellene megoldanotok a problémát.
2015. márc. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
hat jelenleg teljesen ugy viselkedik mintha mi sem tortent volna. kb mindenki rajtam kivul.. talan magabiztosabbnak kene mutatnom magam.. hogy ne talaljon rajtam fogast hogy megegyszer ilyen modon elbanjon velem. :)
2015. márc. 24. 07:26
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet miután a barátnőd tisztázta a helyzetet, tényleg nincsen ezzel különösebb gondja. Mármint tudva, hogy együtt vagytok, természetes, hogy hozzábújsz/megöleled - amitől esetleg félhetett, hogy a lánya ezt abszolút nem szereti, te pedig ... Legalábbis, ha én belegondolok, hogy elkezdene ölelgetni engem egy srác, anya valószínűleg kitekerné a nyakát. Ugyanígy egy leszbikus lánynál. Azért, mert gondolhatja, hogy én ezt nem akarom. Egy átbeszélés után már egészen más a helyzet.


Mindenesetre, ilyen tétlenségben felesleges lenned, menj oda, teszteld a vizeket. Vagy csak jópofizás volt a lánya felé, vagy őszintén sajnálja a reakcióját, de legalább tudod hányadán álltok.

17lbi

2015. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ez teljesen átlagos reakció, anyám hasonlóakat irkált a barátnőmnek anno :D


A lényeg, hogy tisztázták, ha megengedi hogy átmenj, az nagyon jó hír, örülj neki, és menj át. Kell egy-két hónap mire nem leszel rohadtul zavarban, de hát ez ilyen :)


21/L/L

2015. márc. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
azt hittem csak en vagyok ilyen szerencsetlen:D azert vicces igy leirva.. de atelve mar kevesbe xD
2015. márc. 26. 07:23
 16/18 anonim ***** válasza:

Minél többet találkozol vele, annál gyorsabban oldódik a dolog :)


Még egész jól is jártál, hogy az anyukája belátta, hogy hülyeséget csinált, és még bocsánatot is kért :D Az enyémtől várhattad volna :'D


Szóval ne izgulj, hirtelen felindulás volt, és azóta már átgondolta szóval nem lesz gáz :D

2015. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szintén leszbikus vagyok. Az én párom anyja is egyszer elővette a rossz modorát, és a párom előtt elkezdett engem gyalázni, amikor azt hitte, hogy én a másik szobában alszom. Én akkor szépen bekapcsoltam a szelektív hallásomat és elengedtem a fülem mellett.

Aztán másnap a párom addig gyötörte az anyját, míg az odajött hozzám bocsánatot kérni, én meg mondtam, hogy ugyan, nem történt semmi, nem is hallottam.


A párod is, meg te is felnőtt nők vagytok. A beleegyezési kúrhatár ;) , akarom mondani: KORHATÁR már régóta homoszexuális pároknál is 14 év. Nem csináltál semmi rosszat, nem tud mivel megfogni. Megmérgezni nyilván nem fog, a problémát tisztáztátok, legyél udvarias meg normális az anyóspajtással, valószínűleg ő is az lesz veled. Dugni meg ugye nem vele fogsz, hanem a lányával, szóval nem szükséges, hogy mellette még imádjon is, elég, ha nem utál, vagy hovatovább kedvel.

2015. márc. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
igazad van. igazabol o olyan hogy nem mondja ki mit gondol, hanem csendben huzza az orrat. koszonom a kommentet!
2015. márc. 28. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!