Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normálisnak számít, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisnak számít, ha valaki szingli huszonévesen?

Figyelt kérdés
Véget ért egy hosszabb kapcsolatom, kb. egy éve. Elég csúnyán lett vége, megviselt, és úgy érzem, kiégtem érzelmileg. Próbálkoztam társkereséssel, de nem találtam megfelelő partnert. Exem iszonyatosan gyerekes, egy évvel a szakítás után is könyörög, hogy bocsássak meg neki, pedig ő dobott el. Én már tovább lépnék, a jövőmet építgetem, tanulok. Most a párkeresést hanyagolom, mivel csak éretlen alakokat fogok ki. Úgy érzem, hogy még nincs itt az én időm, ráadásul nehezebben is engedek közel magamhoz bárkit is. Tudom, hogy nem számít mit gondolnak mások, de kicsit kellemetlen, amikor ismerőseim mesélik a szerelmi történeteiket és én nem tudok mit mondani, mert nincs párom. Egy ideig biztos, hogy nem is lesz, mert nincs lehetőségem ismerkedni. A szórakozóhelyek felejtősek, suliban pedig lányok között vagyok. Az éretlenség mellett még az is megnehezíti a dolgomat, hogy a legtöbben nem itthon tervezik a jövőjüket. Nem találok olyat, akivel hasonló lenne a gondolkodásunk. Pedig nincsenek nagy elvárásaim, ezt többen meg is jegyezték, hogy nem "várok el lehetetlent".
2015. márc. 26. 01:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Huszoneves vagyok, egy rossz kapcsolat utan eldontottem, hogy nem fogok addig belevagni semmifele kapcsolatba, amig tenyleg olyan emberrel nem talalkozom, akivel ez szuperul mukodne.. 3 evig voltam egyedul, nagyon szerettem. Nagyon sok mas aspektusa van az eletnek, amitol boldog lehet az ember, inkabb teljesedjen ki valaki egyedul, minthogy egy masik embertol varja ezt :) Ne csuggedj szerintem, nem erdemes semmit sem eroltetni :)
2015. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is így látom, de vannak nehezebb időszakaim, amikor nagyon hiányzik egy társ. Nyilván nem az a megoldás, hogy egy másik embertől várom a boldogságot, magamnak kell megteremtenem. Csak így nehéz boldogulni, hogy nem látok esélyt az álmaim megvalósulására. Az tartja bennem a lelket, hogy most olyat tanulok, amit szeretek, és azért küzdök, hogy ezzel foglalkozhassak. De ha be is következik, nem leszek igazán boldog, mert nincs kivel megosztanom az örömöm.
2015. márc. 26. 12:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, viszont káros. Valószínűleg nálad fiatalabbak vesznek körül az egyetemen/főiskolában, akik még nem pont ugyanazt gondolják az életről és ezért őket nem is veszed komolyan számításba.

Egy megoldás, hogy azt, akivel komolyan gondolnád, megpróbálod a saját szád íze szerint formálni ("érettebbre"), csak akkor a végén olyan személyiséggé alakulhat a párod, akit lehet, hogy már nem fogsz szeretni.

2015. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!