Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Miért változhatott meg? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Két napja: a barátom hívott. Nem tudtam felvenni a telefont - interjún voltam. Olyan időpontban hívott, amikor nem hívtam vissza, mert nem tudtam mikor van órája, de írtam neki üzenetet.

Nem is egyet. Este nem hívtam fel, az már sok lett volna 5 üzenet után. Nagyon tömören válaszolt, nem így szokott! Meg megnézte és nem válaszolt. Ilyet előtte soha nem csinált!

Tegnap elment versenyre.

Egy hónapja mikor versenyre ment, minden nap megpróbált velem beszélni! Még a reptérről is felhívott!

Tegnap a kocsiban ültek még este a barátaival. Akkor felhívott. Beszéltünk, minden rendben volt, de egy idő után nem volt jó a telefonkapcsolat és letette - tényleg! viberen nem volt jó internet kapcsolat (mindig viberen beszélünk).

Azt mondta majd később felhív. Azt hittem aznap, amikor megérkeznek felhív. Aznap már nem jelentkezett.

Ma írtam neki, látta, nem válaszolt. Felhívtam. Beszéltünk kb 1 percet, megint nem volt jó a kapcsolat (most nem néztem, hogy tényleg megszakadt-e a vonal, elhittem neki) , mondta majd később felhív. Csak a verseny után fogunk beszélni? Holnap este vagy hétfőn ér haza. :(

Ugye nem csak le akar koptatni ezzel a "majd hívlak" és nem hív szöveggel? Tudom, most neki a verseny a lényeg, de fenn van viberen is, messengeren is, meg is nézi, amit írok és nem válaszol! Ilyet sose csinált a tegnap előtti dologig (hogy nem vettem fel neki a telefont).

Miért változhatott meg?

Értem én a dolgot, de nem ilyen szokott lenni! Amikor rossz a vonal, akkor is vagy ötször próbálkozik Ő hívni engem és utána adjuk fel. Nem az, hogy megnézi és nem válaszol vagy mondja, hogy hív, fenn is van, de nem hív. Most sok szerencsét kívántam neki, meg sem köszönte. Előző versenyén meg ő hívott fel, hogy kívánjak neki sok szerencsét.


2015. márc. 28. 23:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Éppen megakarta vele beszélni, csak a pasi behisztizett! Minden kapcsolatban vannak ilyenek meg vannak érzékeny pasik is! Inkább eléd állna és megmondaná, hogy éppen miért van hisztirohama és tisztáznátok a helyzetet... de ő neeem, kiskirályoskodik... Te se keresd, ne is foglalkozz vele pár hétig, aztán ha nem tér észhez, akkor hagyd ott, nem voltál neki fontos és kész... ha valaki megbánt minket, akkor is szeretnénk megbeszélni vele a problémát és nem "nem lesz@rni"! Csak Ő meg se akarja beszélni, nem érdekli az egész... Nem kell ezt túllihegni, nem érdekled annyira, mert a pici lelkecskéje összetört...
2015. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

#11 honnan tudod, belelátsz a fejébe? o.O

Ezt csak ő tudná, találgatni meg szerintem nem érdemes. Kérdező is inkább idejött, nem hogy megoldotta volna, persze, mert ez sokkal kényelmesebb. -.-

Meg is érdemlik egymást akkor. De mindegy is, az ő élete és azt tesz vele, amit csak akar.

2015. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem vetted volna észre, akkor azért írt ide, mert nem tudja megoldani, mert a drága hisztigépe nem beszél vele, ezért jött ide tanácsokat kérni :D
2015. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Igen? Akkor, amikor lehetett volna mégsem tett semmit! Erről ennyit.
2015. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%
Mert Te mindig a toppon vagy és nincsenek rossz napjaid, amikor kicsit magadnak való vagy, esetleg harapósabb a kelleténél... :D
2015. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is rohanok egyből a gyk-ra megoldom, hisz megtudom. :P
2015. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%
És hogy oldod meg, ha nem akar róla beszélni a másik fél? Egyébként meg jobb kiírni és mások (idegenek) véleményét meghallgatni, mert Ők biztos nem kötődnek egyikhez sem, így egyik félnek sem adnának igazat csak azért, mert valamelyiküket jobban kedvelik és "nyersen" látják a dolgot, így leírják a saját, akár hasznos véleményüket is! :) Bár van pár kretén, tény... :D
2015. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Hát a kérdező szúrta el.. De tényleg erről akarsz most beszélgetni? o.O

Én már leírtam ezzel kapcsolatban a véleményem, nincs több hozzá fűzni valóm. Ha te ezen akarsz még rugózni tedd, de engem nem érdekel.

2015. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelt volna a véleményem, akkor eddig se válaszoltál volna :D Én is leírtam a véleményemet, Te nem fogod megváltoztatni, úgyhogy béke poraidra :D
2015. ápr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdésre írtam. ^^'

Te túráztál ezen. Azt, hogy mit csinálsz az meg már a te dolgod. :P

2015. ápr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!