Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányok a tinik "világától",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányok a tinik "világától", de szeretek egy 15 évest, hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
Lehet köpködni, gyűlölködni, meg is feszíthettek, akár, de az a helyzet, hogy 24 éves vagyok, és igencsak szeretem őt. Viszont a tinédzserek világától a hátam borsódzik, mérhetetlen haragot gerjeszt bennem az üres, konzumidióta, burokban penészedő, erjedt nemi váladéktól és lelki mosléktől bűzlő kis zárt, együgyű, szürke, elpusztítandó, szétzúzásért kiáltó, koszos kis egoista világuk. Huhh. Oké, szóval a lényegre térnék: mégis hogy békéljek meg ezzel a helyzettel? Ő nem kifejezetten ilyen, de az egész baráti köre, ismerősei zöme ebből a primitív, ragacsos, gonosz, undormányos fekáliapocsolyából bújt ki, és ugrándozik ki, és be, óhatatlanul rám locsolva sarát. A kérdés: hogyan szeparáljam el magam tőlük? Nem érdekelnek, szóra sem szeretném méltatni őket, sőt, legszívesebben eltörölném a létezésüket is a föld színéről - de ezt nem akarom olyan áron, hogy a barátnőmet megbántom. Van erre esély, mód?
2015. márc. 29. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik tini ilyen. Gondolom ő sem, ha látsz benne valamit.
2015. márc. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Így van, de - amint említettem - a baráti köre sajnos vastagon képviselője ennek.
2015. márc. 29. 19:01
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Gratulálok a kifejezéshez. Most már a tinik is utálnak téged. :D
2015. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
En birom a palit ;) 14/f
2015. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
te beteg vagy! nem mintha a mai felnőttek nem ilyenek lennének! elég gyerek vagy 24 éves létedre :D :D
2015. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem hiszem, hogy egy ilyen kretén, mint te, kéne annak a csajnak. :D
2015. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy a barátnőd nem ilyen. Akkor mi a baj? Nem a barátaival vagy együtt, nem kell őket szeretned sem.


Mellesleg részben igaz amit leírtál, de elég nagy általánosításnak tartom. Nem minden tini ilyen. 18L

2015. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell a baráti körével feltétlenül érintkezned, egyszerűen elkerülöd őket és nincs sárdobálás.
2015. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Végig nevettem a leírást, köszi. :D
2015. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
gondolom tini korodban nem sikerült egyet sem megdugnod, és még mindig sértettnek érzed magad... felnőtt vagy,viselkedj úgy. 15 éves lány még gyerek... beteg vagy.
2015. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!