Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, van a haverom és én.

Én sokkal rendesebb vagyok, és sok lány akar velem ismerkedni. De aztán megismerik a haverom, ő inkább a csajozós, laza típus, és végül mindig azzal ráznak le, hogy legyünk barátok, és inkább a haverom érdekelné őket. És ebből az jön ki, hogy haverom már számtalan ilyen csajt megkapott, akiket én érdekeltem először. Minden nő oda van érte (magas, határozott, kigyúrt, okos), egy kalandot megér a legtöbb nőnek. Én pedig maradok a "kedves" barát szerepében, és hallgathatom este (lakótársak is vagyunk), hogy hogyan szexelnek az aktuális partnerével...


2015. márc. 31. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy hogy élvezik a barátod farkát
2015. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

huhn ez gáz Bro!

őszinte részvétem.

szerintem fontos h te maqgad is határozott legyél, és igenis mondd a képébe a csajnak h minek kezdett veled ha most más után érdkelődik? a szobatársadnak meg megmondhatnád h ha kicsit is kedvel ne kurjon már meg minden nőt aki neked bejön, ha egy mód van rá....

2015. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne együtt ismerkedjetek. Ezt ajánlanám. Lehet egyébként hogy határozottabbnak tűnik. Jobban tud udvarolni. Mondjuk én ezt nem tudhatom csak találgatok. Együtt kellene látnom titeket és akkor tudnék mondani valamit.
2015. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem együtt ismerkedünk. Én pl randira hívok egy nőt, akkor jó minden. De, amint megismeri a haverom, már inkább ő kell neki. Az meg elkerülhetetlen, hogy ne ismerkedjenek össze, mert hát nem küldhetem mindig el, ha valakit felhívok.
2015. márc. 31. 18:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldenél képet magadról és a barátodról? Kíváncsi vagyok hogy a külső mennyire befolyásolja a lányokat. Privátba természetesen. Ha benne vagy mondok véleményt.
2015. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondasz egy nemet, és egy kort is? És egy megyét, ahol laksz (nem akarok ismerősbe botlani)? Úgy benne vagyok.
2015. márc. 31. 18:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nő/23/Békés
2015. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég nehéz ügy,de mivel én sem tudok konkrétumokat,nem tudok segíteni sem.Az is lehet,hogy csak 'rossz' lányokba botlottál, és egyáltalán nem maradsz alul a haverodtól.

Küldj nekem is képet magatokról,úgy pontosabb választ tudok adni,elmondom a véleményem:) Egyébként erdélyi vagyok és 18 éves lány.

2015. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha komoly kapcsolatra vágysz akkor nem is éri meg azokkal a nőkkel tovább szóba állni. Keresnék tovább, egy olyat aki megszeretne saját magadért. Am most már én is kíváncsi lettem, miért hagynak ott a barátodért. JNSZ 17/L
2015. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!