Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Ha közösségben (mondjuk haverok, vagy osztálytársak) vagyunk, nem igazán beszél, néha egy-egy kérdéssel, vagy megjegyzéssel, egyáltalán nem aktív, még velem sem, de ha kettesben vagyunk, ez teljesen megváltozik. Humorizál, bókol, nagyon jófej.

Csak nem tudom. Ez így olyan rossz. Mindenki azt hiszi, hogy ilyen csendes gyerek.


2015. márc. 31. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
hagyd a francba és gyere át hozzám.
2015. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na, de mi rossz? Mit kéne vele csinálnod? Mi a kérdés?
2015. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha zavar akk ne foglalkozz vele, de én is pont ilyen vagyok
2015. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szval az a gond hogymás mit gondol róla? nem értem a logikát, te aztakarod hogy más azthiggye hogy egy vagány gyerek aztán összejöhess vele??
2015. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Jó lenne, ha kicsit aktívabb lenne, vagy valami.
2015. márc. 31. 18:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, hát kicsit rossz, hogy nem tudom, hogy mások mit gondolnak róla.
2015. márc. 31. 18:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy azt hiszik hogy ilyen kuka, nekem ez meg rosszul esik.
2015. márc. 31. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd ha őt zavarja, akkor változtat rajta.
2015. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
érdekes am felejtős mert ha valakit szeretsz pont leszarod hogy más mitgondol róla, sztem hanyagold mert úgyse tartana sokáig. Aztán posztolhatnád a megbántott idézeteket facebookon. Keress egy kigyúrt páwa alfahímet azokra biztos felnéznek a thug life műgengszter kölykök.
2015. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez jutott eszembe, hogy ha valaki tetszik, akkor úgy tetszik, ahogy van. Én pl. ismerem a párom egész életét, tudom, hogy miért olyan, amilyen. És azt is tudom, hogy miket gondolnak róla. Csak épp lesz@rom. Ahogy ő is. Sokak szerint csúnya is, apukámnak is ez volt az első megjegyzése, hogy "szebb nem volt"? Nem érdekel, nekem tetszik. Nagyon tetszik. Úgy, ahogy van. Semmit se változtatnék rajta, mert akkor már nem az lenne, akit szeretek.
2015. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!