Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogyha én mérnöknek tanulok és egy velem egyformán intelligens lányt tudok csak elképzelni páromnak? 16/f

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 21:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"Ez nem felszínesség mert nem a külsőt kötöttem feltételhez."


Egyáltalán nem csak ez felszínesség. Te is az vagy, ha csak szerinted a diplomázott lányok, akik valóban intelligensek, a jók.

2015. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Másrészről, 16 évesen középsulis lehetsz, ahol nem tudsz mérnöknek tanulni.
2015. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Mérnök bárkiből lehet manapság sajnos, olyan formák vannak az ilyen műszaki sulikban, el sem hiszem.

Szóval az intelligencia nem függvénye a dolognak.

2015. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nyáron 80 ezret kaptam 1 hónapi munkáért cégnél és ott még annyira komoly dolgokról nem is volt szó.Egyetemem is meglesz kimegyek külföldre és milliókat fogok keresni.Ne nevetess hogy nem megfizetett szakma :)
2015. márc. 31. 21:44
 15/22 anonim ***** válasza:

Az engem is érdekel, hogy te miképp is tanulsz most mérnöknek?

Papikám..az, hogy beállsz a szalag mellé, és nyomogatod a gombokat, még nem tesz mérnökké.


Nyáron 80e ft-ot kerestél?

Tééényleg, én meg 130-at raktáron, akkor én most logisztikai ügyintéző lennék? vagy mi a fityfene..ja nem, csak egyszerű diák, akitől nem vonnak annyit, mint egy főállású dolgozótól.


Az pedig, hogy te olyan intelligens lennél, hát már ne is haragudj, de az ÁTLAG intelligencia nem itt kezdődik, szóval lehet, hogy egy szakmát jól fogsz tudni, de ezzel a hozzáállással csak a legutolsó alja munkát fogod megkapni..


Na pá.

2015. márc. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14: én csak ötvenet napi 6 órával teknikusi gyakorlat volt.(3 óra dohányzás volt a maradék meg a csámborgás.)
2015. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen emberekről beszélek mint ti.Képzeld 3D tervezés és legyártották az alkatrészeket amiket csináltam.Ez itt kezdődik nem az hogy napi 8 órába raktározol.Ja és az osztályból egyedül én értek ehhez ilyen szinten.Van még kérdés?
2015. márc. 31. 22:22
 18/22 A kérdező kommentje:
Azért 80 mert bele számolták az eszközök használatát meg gyakorlat amiért elvileg én fizetnék.Csak mivel nekik ez nyereség így én is megkaptam a részesedésem.
2015. márc. 31. 22:25
 19/22 anonim ***** válasza:
17: Űha vérpistikénk nagyot fog koppani az életben. Egyáltalán nem vagy intelligens amit te csináltál egy bazári majom is megtudja tanulni 1 hónap alatt...
2015. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Akkor te miért nem ezt csinálod,miért vagy árufeltöltő havi 130ért?
2015. márc. 31. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!