Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felajánlkozott nekem egy tizenéves lány, én pedig elhajtottam. Jól tettem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, elkezdtem beszélgetni egy 16 évessel. Poénból, viccből bókolgattam neki, teljesen ártalmatlanul. Most meg nem tudom elküldeni, múltkor már sírva azt mondta, hogy már az sem érdekli, ha csak megdugom, de tegyem meg!

Én ezen kiakadtam, és elküldtem melegebb éghajlatra. Természetesen azóta még jobban keres... Gondolom sokan kihasználták volna ezt, igaz?


2015. ápr. 4. 16:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2015. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Siman megdugtam volna...
2015. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
beteszed-kiveszed. meg sem történt
2015. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél, bár sokan kihasználták volna ezt a helyzetet
2015. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gondolom kicsi ott alul szegeny kerdezo...szegeny.
2015. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Itt te süllyedtél mélyre.

Bár én is úgy gondolom, hogy kamu kérdés...

2015. ápr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A bókolgatás miatt süllyedtem volna mélyre? Egy kis játék volt, móka, semmi több. Én ilyen vagyok. Minden lánynak bókolok, akiben találok vonzót.
2015. ápr. 4. 16:50
 18/20 anonim ***** válasza:

hát... én meg itt kínlódok több éve... igazán megírhatnád nekem a nevét

24F

2015. ápr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azok az emberek akik erzelmekkel jonnek az eletedbe nem veletlenul jonnek. Te sajat magad vonzod be oket a vagyaiddal, fantaziaddal. Ezt az elethelyzetet meg kellett vagy meg akartad elni. Szoval ne tolunk kerj itt tanacsot hanem oszinten azon gondolkozz hogy mi miert tortent!
2015. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Megértem, ha túl fiatalnak érzed magadhoz. De máskor inkább ne játszadozz kislányokkal.
2015. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!