Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom állandóan degradál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan degradál. Ő azt mondja, hogy ő csak viccel, én meg túlreagálom. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
A barátom folyton célzásokat tesz arra, hogy én buta vagyok, nem beszélek elég jól angolul, nem vagyok elég gondoskodó, meg a szex sem jó velem stb. Ezen kívül folyamatosan hangsúlyozza, hogy ő mennyire fasza. Ha bármi történik, akkor egyből azt mondja, hogy "ez is a te hibád". Aztán hozzáteszi "viccesen" hogy a globális felmelegedés meg az éhezés is az én hibám. Meg olyasmiket is mond, hogy engem senki sem szeret. Persze ezt is "viccesen". Szerintem egyik sem vicces, meg nyilvánvalóan nem is igaz. Szerinte én túlreagálom és nem értem a poént. Ráadásul régebben volt egy lakótársam, aki a tudtom nélkül drogot kevert a kajámba és baromi rosszul lettem. Konkrétan hívni kellett a mentőket. A barátom szerint az is az én hibám volt. Persze elköltöztem onnan egyből és többet nem álltam szóba a lakótársammal. A barátom reakciója erre az volt, hogy a lakótársam csak viccnek szánta és én túlreagáltam. 23/L
2015. ápr. 4. 22:51
1 2
 11/15 RRR ***** válasza:
100%

nem reagálod túl

te emberien,normálisan viselkedsz

2015. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő a te embered ...
2015. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi kell még, hogy kirúgd ezt a parasztot? Ha így viselkedik veled, inkább hagyd.
2015. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez kimeríti a lelki bántalmazás fogalmát, így kezdődnek a testi bántalmazó kapcsolatok is.

Ez valószínűleg jobb nem lesz, minél előbb lépj ki az egészből. Minél később szánod rá magad,annál nehezebb lesz...

2015. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a kérdező miatt most 1 hülye kérdéssel több lett a gyakorikerdesek.hu-n
2015. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!