Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
1 éve élek a barátomnál akinek van egy nő lakótársa. Mindketten dohányoznak csak én nem. mikor ide költöztem megkértem a páromat hogy a hálóba ne dohányozzon tiszteljen legalább annyira hogy én nem dohányzom. Hál Istennek ezt sikerült elérnem. A csaj tudja hogy evés közben vagy ha én is kint tartózkodom a konyhában és főzés vagy reggelinél az engem nagyon zavar...De még az ablakot se képes kinyitni vagy bemenne a szobájába mert ő ott is rágyújt. Persze én költöztrm oda "harmadiknak" de ennyire tiszteljük már a másikat hogyha tudja hogy engem zavar akkor menjen be a szobájába hisz ő ott is dohányzik. A párom folyton akkor jön ki a konyhába ccigizni ha főzök eszek vagy kint vagyok...Ès ez engem zavar...Miért nem akkor megy ki mikor én nem vagyok kint...És mikor ezt megemlítettem hogy zavar és főzni szeretnék és megfulladok a füsttől ő egyből letámad hogy nem elég hogy a hálóban nem hagyom de még kint se...De hagyom kint csak ne akkor ha főzöm vagy eszem... FEJEMHEZ vágja hogy már a saját lakásában se csinálhat amit akar és a lakótársa se??? Mert hogy ők otthon vannak és nem mondhatom meg mit csináljanak...Nem is akarom csak tartsuk egymást tiszteletben!! KÉRDEZTEM én:Akkor én itt mi vagyok? VENDÉG???? És álljon meg a menet de úgy gondolom hogy nekem ugyan annyi jogom van abba a házba mint nekik főleg ha a barátnője vagyok! L/22
2015. ápr. 5. 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem!
2015. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Pitiánerek vagytok :)
2015. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, jobb pár lenne neki a lakótársa, neked meg valaki olyan, aki nem néz levegőnek. Nálam részben emiatt teljesen kizáró ok a dohány.


23/F

2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szted hosszutávon mit várhatsz a pasidtol ha ennyire sincs rád tekintettel? szerintem keress egy nem dohányzó pasast magadnak. Jobban jársz... Ismerős múgy a szitu, és engem is nagoyn zavar a füst. de a dohányosoknak ez a természetes. sajna ez van...
2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de egy ilyen primitív ember eleve nem lenne a barátom ... Én is dohányzom de alap hogy nem a házban. Még az utcán is ha megyek és jönnek velem szembe a cigit átveszem a távolabbi kezembe. Én dohányzom, én károsítom a szervezetem, nem pedig más. Tiszteletlen, idióta, primitív, hisztis hozzáállás amit a barátod művel. De hát te választottad :). Szerintem egy ilyen gesztus mindent elárul a személyiségéről.
2015. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki, akármennyire is undorító és én is elítélem, hogy a házban cigizik, de az az ő lakásuk, te ott igenis alkalmi vendégként szerepelsz, ha nem szállsz be a közös költségekbe. Ha nem bírod elviselni, ne költözz oda, vagy szakítsd vele, nálam ez már bőven szakítóok lenne, nem tisztel és még károsítja is az egészséged.
2015. ápr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Szerintem az a lakás bőven nem az övék. Ilyen mentalitással, max albérlet lehet, és gondolom hogy a kedves kérdező is fizet, úgyhogy ugyan annyi joga van mint annak a két jómadárnak.
2015. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy fizetne

Az én lakótársam pasija sem fizetett semmit. Viszont nem is pattogott

2015. ápr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha nem fizeted az egyharmadát a lakbérnek/rezsinek akkor nincs jogod megmondani mit csináljon a saját lakásában, barátnősség ide vagy oda.

Sajnálom, de ez így van. Lehet elég bunkó módon reagálják le, de gondold el, ők azt látják, hogy te beköltöztél oda és szankciókat szabsz ki mit és hol csinálhat.

2015. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Felajánlottam hogy fizetek közös költséget.Haza apumékhoz is fizetek pedig havi 4x vagyok otthon nem jelent problémát hogy fizessék ide is. A barátom pedig annyit mondott hogy elég ha a hűtőbe vásárolok és még meg is teszem.A csajt is megkínálom ha sütök főzök...A csajnak meg beleszólása se lehet hogy fizessék mert a párom dupla annyit fizet mint a csaj....
2015. ápr. 5. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!