Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok éretlen, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok éretlen, mert segítséget kértem? Igaza van?

Figyelt kérdés

Ma a barátommal volt egy kisebb vitánk.

A helyzet az, hogy titokban vagyunk együtt, senki nem tud rólunk, mert az apámnak dolgozik. A gond az volt, hogy elmondtam a legjobb barátnőmnek, hogy van valakim, mert valamit szerettem volna kérdezni ezzel kapcsolatban.

És ezt mondtam a barátomnak, aki kiakadt, hogy fel sem fogom, hogy Ő bajba kerülhet emiatt, meg talán tényleg éretlen vagyok Hozzá. Úgy viselkedett, mintha egy közös képet tettem volna fel az Instagramra, vagy a Facebookra. De ez tényleg nem olyan, amit Vele megbeszélhetnék.

Meg Ő is elmondta a legjobb barátjának, hogy együtt vagyunk (jó, mondjuk Ő úgy jött rá, hogy ránk nyitott az irodájában), de azzal jön, hogy hát az évtizedes barátság, én meg a legjobb barátnőmmel úgy vagyok, hogy a legkisebb dolgon összekapunk és van, hogy hetekig nem beszélünk, meg én magam mondtam, hogy nem jó benne megbízni.

De nem említettem nevet, semmi konkrétat nem mondtam. Most ezt kivel beszélgettem volna meg?

Anyával?! Akkor meg az lenne a baja.


2015. febr. 25. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
És amíg együtt lesztek talán évekig, akkor is titkolni fogjátok? Nem hiszem, hogy olyan hű de nagy probléma, ha apudnak dolgozik.
2015. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát azért ott van még a korkülönbség is... Legalább addig lenne jó titokban tartani, míg le nem érettségizek.
2015. febr. 25. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy éretlen, lehetetlen hogy ő ne veszekedne a barátjával.

Jól tetted hogy megbíztál a barátnődben, ha senkiben sem bízhatsz az lelkileg nagyon megvisel.

2015. febr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!