Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Volt már olyan esetben részetek, amikor megbántátok, hogy elhagytátok a nőtöket egy másikért?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen egyszer egy nagyon rendes lányt , hagytam ott egy k*rvárt. Sokat tanultam tőle , de talán még egy olyan lányt nem lesz az életembe. Sorstól viszont , meg kaptam azt amit neki adtam.
2015. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ugyanaz.
2015. márc. 8. 11:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez az öreg férfi hiba. Amibe beleestetek.
2015. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írhatnátok hasonlókat, esetleg olyan történeteket is, amik jó kimenetelűek lettek... pl újrakezdés
2015. márc. 8. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha sem volt újrakezdés , amit egyszer le zártam az úgy is maradt. Fel melegített káposzta , már nem olyan finom.
2015. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én bármikor újrakezdeném.De túl sokat játszodtam vele.És csak most veszem észre, hogy mennyire jó lélek,mikor mikor már nem akar látni sem
2015. márc. 8. 11:19
 7/11 anonim ***** válasza:

kérdező: amid van azt becsüld meg :) lehet, hogy van ami vonzó, de ha valakivel jó és szereted akkor minek lecserélni... bizonytalanért nem éri feladni a biztosat ;)

és ha lecserélnek az olyan szinten sértő, hogy tényleg nincs visszaút :( nagyon sok kompromisszum kellene hozzá... de a bizalom soha nem lenne meg, mert mi a biztosíték arra, hogy nem teszi meg még egyszer velem ?

szval legközelebb gondold át, mielőtt cselekedsz...

2015. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tudom,és nem tudom, mit tehetnék!De nekem ő kell,most már tudom!
2015. márc. 8. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen kérdező , nálam is ez volt. Utólag jöttem rá , hogy mit is vesztettem. Próbáltam később , hátha van még esély de sajnos el szúrtam. Ez van azóta is kicsit sajnálom azért. De reménykedem benne , hogy találok egy hozzáhasonló lányt.
2015. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy hasonló nincs.Sem lelkileg sem testileg.elcs/sztem
2015. márc. 8. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!