Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a drog miatt elítélni a barátomat? Miért változtat ez bármin is?

Figyelt kérdés

7 hónapja együtt vagyunk, nekem ez az első párkapcsolatom.

A szüleim eddig nagyon szerették a barátomat, 2 hónap után "engedték", hogy együtt aludjunk, mentem vele wellnessezni, együtt voltunk síelni is. Szóval jól kijöttek egymással.

Erre tegnap az egyik barátnőm elszólta magát anya előtt, hogy a barátomnak drogproblémái voltak és elég keményen bulizott.

Ez tényleg így volt, de ez részben a családi körülményeinek is köszönhető (csak a pénzt kapta a szüleitől, azt csinált mindig is, amit akart, korlátok nélkül). Sosem volt állandó személy az életében.

Aztán tavaly elkapták, volt elvonón és azóta nem került ilyen dolgot közelébe, rendőrségi ügy sem lett ebből.


De anyáék eléggé kibuktak és kb. azt akarják, hogy ne találkozzunk, mert milyen rossz hatással van rám.

Hónapokig azt hallgattam, hogy milyen jó, hogy együtt vagyunk, mennyit változtam. Most, hogy ez kiderült, csak rosszakat mondanak róla.


2015. ápr. 16. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Mert a drog az drog. A legveszelyesebb fuggoseg. Az eletet veszelyezteti vele. Egy dolog, hogy (ugy tunik) lejott rola de akarmikor kerulhet meg olyan lelkiallapotba amikor a szerhez fordul megint.
2015. ápr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

"tavaly elkapták"


AKkor nem rég óra tiszta.

Mélységesen megértem anyukádat.

2015. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%
Hát mert a drog az démonizálva van. Sokan ugy képzelik, hogy bekapsz egy ectasyt és puff, azon nyomban függő lettél és meg fogsz halni. Így aztán, ha azt mesélték volna a barátodról, hogy nikotinfüggő, minden hétvégén berúg és csak a síkosító nélküli análszexet szereti veled, de keményen, azt mondanák rá hogy hát rendben, na de elszívott pár füves cigit, akkor vessük azonnal máglyára..!
2015. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 zsani123 ***** válasza:
72%
alattomos szer a cucc:S a szuleid feltenek, felnek attol hogy esetleg kiakarod majd probalni, hogy belevisz majd valamibe amibe nem kene.es a baratod valoszinu fog meg cucchoz nyulni. lehet hogy 5ev mulva, de eselyes hogy fog.ralehet kattanni nagyon, anyuddal ulj le beszelni hogy amig veled egyutt van a srac, addig biztosan nem fog hulyeseget csinalni se o, se te mert neked nem kell egy cuccos barat.
2015. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Meg is ölném,ha nem takarodna a lányom közeléből!


35/F

2015. ápr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt kipróbáltam kétszer. Egyáltalán nem tetszett, azóta nem is akartam, nem is érdekelnek ezek a dolgot.
2015. ápr. 16. 21:29
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
Huh, 5os eleg draszikusan fogalmazott, de oszinten szolva nekem is ez jutott eloszor eszembe. Nem vagyok en e szent eletu, de az, hogy o elvonon volt, az azt jelenti, hogy drogfggo. O innentol, ha a hatra levo eleteben gyszer sem hasznalja ujra azt, amit hasznalt, akkor is CSAK tiszta lesz, de leszokott SOHA! Ezt ne feledd. 7 honap nem nagy ido, lepj tul rajta. Tudom, hogy az ilyen tanacs nem tetszik, de ez a leheto legjobb, amit tehetsz.
2015. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy lépjek túl rajta?

Szeretem, együtt vagyunk.

Nem fogok vele azért szakítani, mert a múltban volt egy rossz szokása.

2015. ápr. 16. 21:50
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

" az, hogy o elvonon volt, az azt jelenti, hogy drogfggo"

Hát nem feltétlenül. Ez azt jelenti, ahogy a kérdésben is írták, hogy miután valakit elkapnak illegális anyaggal, akkor választhat, hogy elterelésre megy (hétköznapi nyelven elvonóra) vagy büntetőjogi felelősséget vállal. Ekkor az emberek 100% az elterelést, "leszokást" választják. De a kérdező azt írta, hogy mindez a rendőrségi bukta után történt, ügy nem lett belőle, tehát ez a klasszikus "itt egy büntetlen előéletű kölyök a vicces cigijével, mit csináljunk vele? küldjétek elterelésre oszt' jóvan" esete.

2015. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De áruld már el, mi az a rossz szokás, mert durvára nem mindegy. Napi háromszor heroint szúrt, vagy havonta egyszer szívott marihuánát az egyetemi "világmegváltó" beszélgetések alatt?
2015. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!