Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek nagy probléma lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nagy probléma lenne, ha a párotok nem rendelkezne Facebookkal?

Figyelt kérdés
Ha nincs otthon, hogy tartanátok a kapcsolatot egymással? Nem gond ez a mai világban, ha valaki facebook nélkül él? Kapcsolatban lennétek egyáltalán egy ilyen emberrel?
2015. ápr. 16. 23:18
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

én olyan nőt is találtam aki meg azon akadt ki hogy van egy másik emailcimem is.

szóval nagy az isten állatkertje.

ja és nem 20 éve volt az a másik emailcimem, sőt nem is 21 éve, és még csak nem is 22 éve hanem kb. 5 éve.

2015. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Az én páromnak sincs facebookja. Ennek ellenére minden nap tudunk kommunikálni, és amikor csak időnk engedi találkozunk is. Hál istenek egyikünk sem a facebook megszállottja. Amúgy én pár éve regisztráltam a facebookra, de csak azért mert a húgom kérte, hogy valami idétlen játék miatt(már nem is emlékszem milyen játékban kellett neki szomszéd vagy mi) de már a jelszóra sem emlékszem..
2015. ápr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
54%

Ó,te jószagú....

Na nekem pont az ilyen agyamentek miatt nincs, akik még azt is megosztják, hogy mikor mennek WC-re.régen volt iwiw-em, de azt is azért hagytam, mert a sok okos arra használta,hogy azon élje az életét,én meg nem voltam rá kíváncsi, hogy a nap 24 órájában mit csinál. A Facebook -on meg még agyamentebbek van. Te vagy az élő példa. Ja,és képzeld, 11 éve élek párkapcsolatban, páromnak van, mert tesója külföldön dolgozik,így kb.heti egyszer azon keresztül beszélnek, és még nem jutott eszébe, hogy dobjon azért mert nekem nincs, ellenben én elgondolkodnék rajta, ha ő is mindig azt nyomná, hogy valami nem stimmel. Amúgy úgy mellesleg hadd kérdezzem meg, hogy te mennyi idős vagy?

2015. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
én jó ha havi 1x felnézek oda...egyáltalán nem ott élem az életem mint sokan mások és pont az zavarna ha a barátnőm állandóan ott lógna...szóval ez inkább előny lenne...am meg van telefon, skype.....szóval feltudnám venni a kapcsolatot...
2015. ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Naponta kb 2x lépek be és nézem át a napi történéseket, mailt hamarabb olvasok. Pl a tesómnak sincs, mégis tudunk e-mailon, telefonon vagy sms-ben értekezni :) Amikor összekerültünk a férjemmel (lassan 20 éve), már volt vonalas telefonunk, de netünk még nem, mégis minden randit meg tudtunk beszélni.
2015. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Akkor töröltem magam amikor az egyik ex azon húzta fel magát, hogy nem volt jelölve a kapcsolati állapotom. Ez az egész csak arra jó hogy beletold a másik képébe hogy hol voltál nyaralni, vagy hogy hány számmal kisebb melltartóval tudod az arcodba tolni a melleidet. Kapcsolatokra egyértelműen káros (ki az a nő akit felvettél barátnak?)
2015. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Fúúúj! Nincs facebookja?!? Én azonnal megszakítanék vele minden kapcsolatot.


(*csak vicceltem) sms, telefon, email...

2015. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én még a facebook ismerőseim közül is kitörölném azt akinek nincs facebook profilja, ha lenne neki!
2015. ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

:D az szep. én 19 éves lány vagyok. de komolyan hiányzik a játszótér. az ilyenek miatt nincs semmi odakint. bevagy zárva öcsi?:DDD nemtudom te hogy nőttél fel? nem volt kirakód meg nem fogócskáztál, bújócskáztál?

gondolkozz már.. örülj h van kapcsolatod ha ilyen a "felfogásod...":DDDDnem h még azon rágódj h nincs fent.

2015. ápr. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Kiss Béla04016 ***** válasza:

Úgy érzem ez egy pozitív dolog. Semmi értelme nincs az egésznek.


Van olyan ember, aki nagyon szereti a barátnőjét, minden tökéletes a kapcsolatukban, és csak azért szakít a barátnőjével,mert nincs fent face-n???

2015. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!