Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Ebben a helyzetben mit tudok tenni a párommal?

Figyelt kérdés

A barátnőm az elmúlt kb. 1 hónapban megváltozott. Nagyjából 2 hete tudtam meg, hogy nyugtatót szed, de nem mondta, hogy miért. Letudta annyival, hogy most szüksége van rá, pedig nagyon nem akarja szedni, nem akar rászokni. Volt már nem egyszer, hogy vágás nyomokat láttam az alkarján, kézfején, de erre annyit mondott, hogy valószínűleg álmában karmolta ki magát. Gyakran szomorú, levert. Nem az a sírós fajta lány, de többször előfordult, hogy 'rájött' egy-egy 'sírógörcs', de ekkor sem modott semmit.


Eddig minden teljesen rendben volt, kommunikáció is zökkenőmentes volt, de nem akar velem erről beszélni. Mindenben segítek neki, támogatom, de nem tudom ezt mire vélni...



Mi lehet a gond?


Ffi



2015. ápr. 17. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát honnan a jó égből tudja itt bárki, mi a gond?

Állj a sarkadra, ha nem akar erről veled beszélni, akkor más életét keserítse. Az olyan süketen nem lehet segíteni amelyik nem is akar hallani.

2015. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem otthagyni kell, mert az első hozzászóló válaszából ez jött le...komoly gondok lehetnek a háttérben, én megpróbálnék mégis kihúzni belőle valamit, ha meg nem tőle, akkor egy közeli barátnőtől megtudni, hogy mi történt.
2015. ápr. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Baj van az agyával , érzelmileg labilis egy ember lehet. A gyógyszert azért kapta ami a kezén van , többször is próbált meg hallni ennyi az egész. Lehet depis vannak érzelmi kitőrései amitt gyógyszerel próbál korrigálni. javasolnám neki , inkább igyon meg egy két sőrt. Jobban fogja magát érezni , mint a gyógyszerel. Beszélni kéne róla erről , neki is könyebb lenne. De nem tudjuk mióta vagytok együtt , nem nagyon bízzik benned ha nem nyílik meg ellőted. De ha tényleg nem akar róla beszélni , ne is erőltesd. Próbálj meg úgy közeledni felé hogy.: Szeretlek és féltelek , ellőtem nem kell szégyelned magad így szeretlek ahogy vagy csak segíteni próbálok. Könyebb lenne neked is és nekem is ha megbeszélnénk , fontos számomra a te lelki és testi biztonságod.
2015. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Missi_Key ***** válasza:
lehet történ vele valami a közelmúltban..mondd h bízhat benned és h nem mondod el senkinek meg megutálni sem fogod...de szedd ki belőle, csak úgy viccből nem szed nyugtatót az ember.
2015. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3. Vagyok figyelj egy pszichológus segíthet benne.
2015. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett a barátnőddel mi volt a baja?
2015. máj. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!