Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szanalmas, ha fizetek egy ferfinek, hogy legyen velem "ugy"?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 11:08
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem leszek szuz
2015. ápr. 18. 11:25
 22/42 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező: nem gondolom, hogy könnyebb, csak azt mondtam, hogy tuti nem vagy visszahúzódó és valószínűleg lány sem, figyelembe véve, hogy ismertem már életemben pár ilyen nőt, éltem együtt is ilyen nővel, és nagyon nem ez a fizetnék érte gondolat jellemző rájuk.
2015. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

Szóval ha eddig nem csókoltak meg fizetnél érte hogy megtegyék és akkor már jobb is lenne?

Hát mesélj még:)

Ilyen nőt bottal se...

2015. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lany sem? Pfff bakker koszonom...
2015. ápr. 18. 11:28
 25/42 A kérdező kommentje:
Figyelj en elertem a szanalom legaljat, tudom mi kell nekem. Nem kell engem szeretni, csak tul akarok lenni ezen
2015. ápr. 18. 11:29
 26/42 anonim ***** válasza:

Kérdező: a kérdés gyanúsan trollkodás, ezért kétséges, hogy nem e egy 15 éves kissrác a mateklecke közben csinálja ;)


Figyelj, gondold már végig, ha tényleg félénk lány vagy, az elmúlt időben hány pasit utasítottál vissza, aki flörtölni próbált veled. Kb 2 hét alatt meglenne a partner valamelyikből. Ehelyett, Te azt állítod, hogy ahhoz félénk vagy, hogy valaki flörtjét fogadd, de közben az jár a fejedben, hogy valakihez odamész a mélyen a szemébe nézel, és egy 10est ajánlasz neki, hogy elvegye? De most tényleg...

2015. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

De megis milyen jogon nevezel engem trollnak? Ne magadbol indulj ki kerlek.

Nem mernek odamenni egy fiuhoz sem tenyleg amugy :/

Utalom ez egesz szerelmet, csak megkeseriti az eletem...

2015. ápr. 18. 11:33
 28/42 anonim ***** válasza:

Dehogynem könnyebb..ne hülyéskedj már. A párommal egy a baráti társaságunk. Nem egymás által, hanem bekerültem a társaságban és pár év múlva összejöttünk.


Hát ha nem lenne a barátom, akkor gyakorlatilag egy iszogatós este és bárkivel összefeküdhetnék közülük.


Nagyon sok jó barátom/ismerősöm van, és bőven tudnék válogatni..


Egyébként elsőként azt kéne leküzdened, hogy ki merd mondani azt a szót, hogy szex.


24N

2015. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Akkor miért annyi fontos, hogy elveszítsd a szüzességedet?

A szűzhártyádat magad is el tudod intézni!

2015. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Dugj fel egy vibrátort, az is majdnem ugyan az és megveheted kb 5-7e-ért
2015. ápr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!