Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szanalmas, ha fizetek egy ferfinek, hogy legyen velem "ugy"?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 18. 11:08
1 2 3 4 5
 31/42 Bence_ ***** válasza:

Mi változik avval, hogy volt egy "mű" pénisz a hüvelyedben?

Vegyél egy vibrátort húzz rá egy gumit és ugyan ott tartasz.

2015. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, egy nő talál erre partnert ingyen is. Jobb lenne, ha olyannal veszítenéd el,akit szeretsz, meg aki viszont szeret. De ha ez mégsem jön össze,akkor még mindig jobb egy egy éjszakás kaland, minthogy fizess érte. ja, és tévedsz, ha azt hiszed, hogy a nőknek nem könnyebb ilyesmire partnert találni ingyen szinte bárhol. tudok is erre példát, ha érdekel. Régen egy haveri társaságommal jártam egy szórakozó helyre, volt egy csaj ismerősünk, nem mondhatni szépnek, de mégis sok fiú elvitte egy vagy több körre, haverom is, sőt én is elvihettem volna, állítólag, ha figyelek a jelekre, na mindegy, nem ez a lényeg, a lényeg az, hogy beszélgettünk erről is vele, hogy a nőknek könnyebb partnert találni szexre, és frankón megmondta, hogy ez így van.
2015. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem miért írtad ki ezt a kérdést. Ha te úgy érzed ez tesz "boldoggà" mit érdekel màsok véleménye?
2015. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
73%

Neked lehet hogy már inkább egy pszichológus kéne... Szerintem ha így veszted el, akkor még sokkal sz.rabbul fogod magad érezni. De áruld már szerinted mégis mi fog változni, ha egyszer meghúz egy tök idegen fickó, akit nem is érdekelsz, csak kell neki a dohány?? Tenyleg azt hiszed ettől jobb lesz? Egy francokat.

Inkább foglald le magad, sportolj, olvass, kirándulj, táncolj, fess, bármit ami érdekel, járj el barátnőidhez, es máris nem fog ilyen hülyeségeken járni az agyad! Hidd el nem lenne jobb semmivel, sőt. Neked inkább lelkileg kéne feltöltődnöd, de az érzelem nélküli szex erre egyáltalán nem jó megoldás. Főleg nem az elején, es főleg nem neked, amikor látszik hogy így is kissé sérült vagy lelkileg.

N

2015. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Merem állítani, hogy ha te is elmennél egy szórakozó helyre, kicsit beszélgetnél egy fiúval, aki szimpatikus, iszogatnátok egy kicsit, bár az sem szűkséges, egy-két órán belül már az ágyában kötnél ki,de inkább azt javaslom, hogy ne lépd meg ezt, mert megbánnád, az ilyen csajokból amúgy is van már épen elég, ne lépj be közéjük, inkább várj olyan valakire,aki szeret és megbecsül, nem csak arra használ,hogy ürítsen egyet.
2015. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Vagy ha ennyire szexet akarsz akkor tényleg menj el inkább egy szórakozóhelyre, es hódíts! Az is jobb mintha fizetsz...

Csak az meg a másik véglet...

2015. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Én inkább azt tartom szánalmasnak, hogy meg sem próbálod megoldani a problémáidat.

Tegyük fel, hogy sikerül megdugatnod magad egy húszezresért. Mit értél el? Annyit elmondhatsz magadról, hogy járt már pénisz a vaginádban, de ugyanaz az görcsös, önbizalom-hiányos, visszahúzódó kupac szerencsétlenség maradsz.

2015. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

regisztráció társkeresőre->feltöltesz egy fotót, írsz magadról 2 szót-> kapsz rögtön kb 10-20 levelet (a frissen regisztrált nőknél ez elég alap), kiválasztasz 3-4-et aki nem a nagyapád korosztálya, vagy ősparaszt-> randi-> a 2 legszimpibbel újra randi... kb 2 hétre van szükség, hogy talál valakit, akivel mondjuk a 3. vagy 4. alkalommal lefekszel.


Persze ha szűz vagy, akkor jobb nem rögtön bele a közepébe, hanem előbb kicsit megbízni a srácban, petting, hogy tágulj... de te tudod

2015. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Rondának érzed magad, azért akarod így?
2015. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Igen, szánalmas.
2015. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!