Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől rossz vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek nem sokára szülinapja lesz és az ismerősei egy hatalmas bulit szerveznek neki. Ide az egyetlen ember akivel jóba vagyok a barátai körül meghívott de én képtelen vagyok elmenni. Nagyon, nagyon nem érezném jól magam ott, ezt nem tudnám leplezni se a barátnőm előtt, se magam előtt, egyszerűen a szó szoros értelmében KÉPTELEN vagyok elmenni. Szeretem őt, és a buli utáni napot kettesbe szeretném vele eltölteni az lenne én meglepetésem, viszont ide nem akarok és nem is "tudok" elmenni. A barátai már lehordtak, anyám is hogy bírjam ki meg minden, de nálam ez nem annyi hogy nem megyek mert nin cs kedvem, TÉNYLEG NEM MEGY. Lehet beteges, eléggé zárkózott és szorongós vagyok, el tudom képzelni hogy emiatt érzem így de .... Én nem irigylem tőle, remélem nagyon jól fogja érezni magát csak nem megy. Most tényleg én vagyok az önző?
2015. ápr. 18. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor menj el, köszöntsd fel és mondjuk fél-1 óra után mentsd ki magad

ő meg ismer, csak megérti hogy te nem szereted az ilyet

2015. ápr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel nem is lenne gond, de ha elmennék én szinte biztos vagyok benne hogy nem menteném ki magam. Mikor elakarnék jönni biztos mindenki elkezdene baszogatni hogy jajj ne menjek már, a barátnőm szülinapja én meg nyilván nem mondhatom a képükbe hogy bocs de annyira nem bírlak titeket hogy 1 percig nem tudnék maradni ...
2015. ápr. 18. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ne tűnjön úgy mintha elfelejtetted volna a szülinapját.
2015. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért pár órát kibírhatnál az ismerőseivel.


De ha mégse akkor köszöntsd fel aznap, menj át hozzá délelőtt egy kis sütivel.

2015. ápr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!