Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem költ rám a párom? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem költ rám a párom? N

Figyelt kérdés

Én dolgozom, ö amióta együtt vagyunk (2 év) nem. Elötte az exét elkényeztette, mind érzelmileg, mind anyagilag. Én még csak egy szál virágot se kapok soha. Ha néha beülünk valahová, fizetem a részem.

Amikor sérelmeztem a dolgot, megmondta, hogy nem tud nöre költeni, ha nincs miböl, lehetnék kevésbé anyagias.


Tènyleg ez lenne az ok?

22n


2015. ápr. 19. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nincs munkája, akkor valószínűleg igen.
2015. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az előző csaja jól lehúzta, és most úgy gondolkodik a palid, hogy nem lesz még egyszer balek. Most te iszod ennek a levét.. nem igazságos, de végul is érthető
2015. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:
100%

az exe kiirtotta belőle ezt

és most te iszod a levét

amúgy meg egy here

2015. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A volt csaja miatt áteshetett a ló túloldalára.

Nem szeretetem az anyagias nőket, de az, hogy mondjuk kifizessem a fagyiját, kávéját, szerintem alap. Elsüllyednék szégyenemben, ha nem tenném.

A virág meg nem mindig kerül pénzbe.

A szülinapokkal és egyebekkel mi a helyzet?

2015. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is keres munkát, vagy csak nem talál? Az első esetben dobd ki, a második esetben érthető, hogy nem tud rád költeni.
2015. ápr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-esnek és az 5-ösnek igaza van.


Vagy rajtad tölti ki a dühét.

Vagy ha nem talál munkát akkor érthető ebben az esetben még nem ajánlott a szakítás.

De ha nem akar dolgozni nem is keres munkát vagy az egyik piszkosabb neki mint a másik akkro hagyd ott.

2015. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs miből akkor nem tud költeni.
2015. ápr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!