Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányoznak a "szingli" napok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányoznak a "szingli" napok?

Figyelt kérdés

F

Már 7 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, de gyakran fog el az az érzés, hogy milyen jó lenne, ha pl. ezen a hétvégén csak otthon maradnék, és a saját dolgaimmal egyedül ellennék. Hetente kb. 20-23 órát tudunk együtt lenni személyesen (alvást nem számolom bele), de azon kívül, ha hazajön a munkából, akkor egész nap skypeolunk.

Lehet, hogy azért ,mert túl ragaszkodó? Ha együtt vagyunk, akkor jó minden, csak néha eszembe jut, hogy most pl. otthon is lehetnék, és pihennék, mint régen.


Nálatok hogy van ez? Félek, hogyha összeköltöznénk, és mindennap ez lenne, akkor megfojtana. Így is szeretnék néha egyedül lenni, mert szükségem van a magányra, de ha együtt laknánk, akkor lehet, hogy nem bírnám ki, hogy rám akaszkodik. Ez az én életstílusom miatt van, vagy a többi férfi is igényeli a magányt?


2015. ápr. 19. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik, örökös szingli vagyok:D
2015. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nekem gyakorlatilag alig voltak eddig nem szingli napjaim, tehát már eléggé unom a szingli napokat. Nem sírnám vissza :D
2015. ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2: hidd el visszasírnád.
2015. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szóval ez akkor nem egyedi eset? Ilyenek a férfiak?
2015. ápr. 19. 21:29
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hiányzik de én nem is hagyom magam megfojtani. Sokat vagyok együtt a barátnőmmel, de amikor nem találkozunk akkor nem skypeolok vele egész nap meg nem telefonálunk órákig. Gyakran szervezek programot a barátaimmal és egyedül is szoktam lenni.
2015. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bar en jelenleg a szingli elettol menekulok/nek, de mikor kapcsolatban voltam en is szerettem volna a sajat kis nyugodt szunyog eletemet elni es mar vartam a kapcsolat veget.
2015. ápr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4-es: Milyen gyakran találkoztok?
2015. ápr. 19. 21:44
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez a kapcsolat értelme..minél többet együtt lenni.

tervezünk közös jövőt, együtt akarunk élni, stb..

akkor minden nap látni kell..

különben miért vagy vele?

miért nem vagy egyedülálló?

2015. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Általában háromszor-négyszer hétköznap és egyszer hétvégén.
2015. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

az én barátom minden szabad percét velem akar tölteni..

minden nap együtt vagyunk!

34éves

2015. ápr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!