Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányoznak a "szingli" napok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányoznak a "szingli" napok?

Figyelt kérdés

F

Már 7 hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, de gyakran fog el az az érzés, hogy milyen jó lenne, ha pl. ezen a hétvégén csak otthon maradnék, és a saját dolgaimmal egyedül ellennék. Hetente kb. 20-23 órát tudunk együtt lenni személyesen (alvást nem számolom bele), de azon kívül, ha hazajön a munkából, akkor egész nap skypeolunk.

Lehet, hogy azért ,mert túl ragaszkodó? Ha együtt vagyunk, akkor jó minden, csak néha eszembe jut, hogy most pl. otthon is lehetnék, és pihennék, mint régen.


Nálatok hogy van ez? Félek, hogyha összeköltöznénk, és mindennap ez lenne, akkor megfojtana. Így is szeretnék néha egyedül lenni, mert szükségem van a magányra, de ha együtt laknánk, akkor lehet, hogy nem bírnám ki, hogy rám akaszkodik. Ez az én életstílusom miatt van, vagy a többi férfi is igényeli a magányt?


2015. ápr. 19. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A legutóbbi (első hosszabb) kapcsolatomban én is gyakran éreztem így. Szerintem ez normális. Más kérdés, hogy mi a volt barátnőmmel túl sokat találkoztunk és állandóan megsértődött, ha nem akartam vele lenni. Na soha többet ilyen lányt!
2015. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mennyi volt az a túl sok?
2015. ápr. 19. 22:13
 13/15 anonim ***** válasza:
Heti 4-5 alkalom + még néha reggelente is.
2015. ápr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Órában kifejezve?
2015. ápr. 19. 22:33
 15/15 anonim ***** válasza:
hétköznap alkalmanként úgy 3-4 óra, hétvégén 7-8.
2015. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!