Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek esetleg valami ötlete, hogy pozitívan jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Sejtem, hogy a válaszaitok kb 90%-a ellenem fog irányulni, amit meg is értek. Tudom magamról, hogy egy szemét alak vagyok.

Szóval kezdeném azzal, hogy 24 éves vagyok, a barátnőmmel élek már lassan 4 éve.

Kicsit több mint 1 éve hazaköltözött egy régi haverom, a régit olyan réginek értsétek, hogy még általános suliban barátkoztuk.

Sajnos úgy alakultak az események, hogy összefutottunk egy haveri iszogatáson, ami nem is volt gáz, pár szót váltottunk, de ennyi. Aztán egyre többet találkoztunk. Néha-néha, hogy is mondjam?! „Véletlenül(?)” elcsattant egy-két csók. Mindketten csak poénnak fogtuk fel, vicces volt. Aztán napról napra több lett. Próbálom a minimálisra csökkenteni a találkozások számát, de egy kicsit nehéz.

Számomra ez csak móka, szex, semmi más. Viszont az ő részéről nem. Persze jó vele együtt lenni, de én a barátnőmet szeretem.

Anyukája már egy jó ideje cseszeget, hogy ne játszadozzak az érzéseivel. Kiszabott egy határt, addig le kell építenem a fiát. Ha folytatom a „játékot” mindent elmond a barátnőmnek.

Na mármost, a tervem az, hogy próbálom úgy tenni a kártyákat, hogy mindenem megmaradjon. De az anyját nem tudom hova tenni, beteges, követ, nem hagy békén.

Valakinek esetleg valami ötlete, hogy pozitívan jöjjek ki ebből?



2015. ápr. 19. 21:31
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:

Akkor gondolkodjunk a Te fejeddel, mivel szerintem kevés ilyen ember van, aki erre a kérdésre normálisan tud válaszolni. Most én is a legfurfangosabb gondolataimat veszem elő, de én soha nem alkalmaznám, szerintem undorító! De úgy néz ki te egy kicsit érzéketlen vagy!

Kell a fiú, de az anyja nem engedi, kell a lány, de van egy mocskos titkod.

Egyik sem fog hosszútávon működni, csak szólok.

Az anyukát valahogy ki kell kerülni. Gondolom csak azt kell megoldani, hogy egy pár órácskára legyetek együtt a szex miatt. A srác együtt él vele? Ha igen, akkor elmehettek egy hotelba, nyilván titokban. A srác telefonjában legyél benne te ami mondjuk egy kitalált szám, meg a saját számod más néven, így az anyja nem fogja tudni, hogy az te vagy.

Vagy valami ilyesmi, ha meg külön él, akkor meg késő este mész át, amikor tudod, hogy az anyukája alszik.

De ember, komolyan! Ilyet egy normális ember nem csinál, legyen eszed! A srác sem fogja sokáig bírni, és ha féltékeny ő is elmondhatja a nődnek!!

2015. ápr. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mindenképpen rosszul fogsz kijönni ebből a helyzetből. Ha a barátnődet hagyod ott, ha a haverodat nem használod, ha mind a kettőt megtartod. Legjobb lenne „csak barátként” együtt lenni a sráccal, de ezt Te sem fogod tudni megtenni, (sejtem) és Ő sem fogja bírni. Szerintem fokozatosan, vagy hírtelen mind a két kapcsolatot szüneteltetni, aztán meglátod, hogy melyik az erősebb érzés.
2015. ápr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted a haverod, akkor miért vagy vele? Te vagy passzív szerepben és a barátnőd ezt nem adja meg? Vagy mi?

Értem, móka de azt mondod hogy a barátnődet szereted, mégis veszélynek teszed ki a kapcsolatodat azért, hogy a fiú megmaradjon, nekem ebből az jön le, hogy több van benned, csak magadnak sem mered bevallani.

2015. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam binek. Semmi mocskos gondolatom nincsen, ha meglátok egy akármilyen férfit az utcán. Nem vonzanak a férfiak. Természetesen nem, nem az eszközöm. Nem engedem, mert kell nekem.

Sajnos együtt él az anyjával, ezáltal könnyen a sarkamban tud mindig lenni. Van egy kis lakásom, de ha nem alszik otthon, tudja az anyja, hogy úgyis velem van, mással ugyanis nem létesít jelenleg kapcsolatot. És a nem otthon alvást az én drága barátnőm sem preferálja.

A lényeg, hogy egyik kapcsolatot sem szeretném szüneteltetni.

Csak mert szeretem az illatát. Nem, nincsen semmi effajta beteg szükségletem!

Köszönöm, de pontosan tudom mi vagyok, és mi nem!

A kérdésemre sajnálatos módon nem kaptam értelmes válaszokat, de azért megköszönöm, mégha a másik csapatban akartok látni és vagy a szemétben

2015. ápr. 20. 20:26
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit, de egyáltalán nem tudod, hogy mi vagy. Egy hetero soha a büdös életben nem fog azonos neművel kapcsolatot létesíteni. Akármennyire is tagadni akarod, biszexuális vagy. Az, hogy biszexuális vagy, nem azt jelenti, hogy ugyanolyan szinten fogsz vonzódni mindkét nemhez.


"Nem tartom magam binek. Semmi mocskos gondolatom nincsen, ha meglátok egy akármilyen férfit az utcán. "

Miért szerinted másnak van? Te, ha meglátsz egy csajt, akkor mocskos gondolataid lesznek, vagy honnan szülted ezt a baromságot? Ők is emberek, nem állatok.


"Természetesen nem, nem az eszközöm. Nem engedem, mert kell nekem."

"Számomra ez csak móka, szex, semmi más. Viszont az ő részéről nem."

Tehát kihasználod és az eszközöd. Vagy nem veszed ezt észre? Mi az, hogy kell? Ha nem szereted, csak kihasználod, akkor nem kellhet, max eszközként. De hát ezek szerint a csajod is csak egy eszköz.

2015. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert szeretem az illatát."

Nem kell magyarázkodnod! Ez az egy mondat mindent elárul! :)

Te szereted ezt a fiút! És a barátnőd az eszköz, félsz önmagad lenni. Én javaslom neked, hogy a Túl a barátságont nézd meg. Ha gyáva vagy elveszíted mindkettőt. És az sokkal rosszabb lesz, mint melegnek vagy biszexuálisnak lenni.

2015. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyiküket sem szeretheted még barátként sem, ha az egyiket csalod, a másikkal meg játszadozol. Ezt hosszútávon nem lehet fenntartani még a srác anyja nélkül sem. A saját érdekedben is jobb lenne, ha legalább egyvalakivel becsületes lennél, ne várd meg, amíg lebuksz.
2015. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem állatok, nem is úgy értettem.

Nem az eszközöm! Fontos nekem, hiszen jó haverom, tudom hogy kics3szek vele és az érzéseivel is, tudom hogy bántom, de szükségem van rá. Segít a kikapcsolódásban, a barátnőm, az apja, a közös munka, bekattanok. Tűrni és csendben elfogadni a dolgokat nehéz, a barátnőmmel nem kiabálhatok, nem mondhatom neki, mekkora egy f£sz az apja, hogy mennyire utálok vele dolgozni.

Vele viszont más. Ha kell levezethetem rajta a feszültségem, nem egy gyenge nő, kiordíthatom az összes bajomat. De én is megadok neki mindent amit kér, 2 dolog kivételével, amibe ő beleegyezett, azt mondta neki így oké.

A barátnőm a párom, a másik felem, a jobbik részem, nem veszíthetem el, nagyon szeretem, de őt sem, mert nélküle sehol sem lennék.

Nem mellesleg a szerelmem apja minimum megölne, ha megtudná, hogy megcsalom a lányát. Bár ez nem is igazi megcsalás, ha úgy vesszük.

Jajmár! Ennek köze nincsen a szerelemhez! Ez akkora hülyeség! Túl sok romantikus filmet nézel.

Persze, tudom nem tudom sokáig kitartani, de ameddig lehet, addig szeretném.

Megoldások százával vannak a fejemben, csak egyik sem használható.

2015. ápr. 20. 22:23
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
A szex mióta nem igazi megcsalás?
2015. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
100%
Te jó ég! Olyan buta vagy! Vedd mar észre magad! Mi ebben nem tudunk neked segíteni, de te tudsz magadon. Mindent ennek a nyomorult gyereknek köszönhetsz, te meg kihasználod, vagyis nem nem kihasználod, egyszerűen próbálod nem meglátni, pedig az írásodból annyira lejön ez az egész. Mindent elmondhatsz neki őszintén, ő az egyetlen valószínűleg aki tudja rólad ezt a dolgot, az összes feszültségedet kiadhatod, ő elviseli, szereted az illatát és nélküle semmi vagy. Ez szerinted minek a leírása? Mi nem ismerünk téged. Valld be végre, hogy kib~szottul szereted ezt a gyereket, egy a munka meg a szép élet kirakat miatt nem akarod elengedni a nődet.
2015. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!