Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek esetleg valami ötlete, hogy pozitívan jöjjek ki ebből?

Figyelt kérdés

Sejtem, hogy a válaszaitok kb 90%-a ellenem fog irányulni, amit meg is értek. Tudom magamról, hogy egy szemét alak vagyok.

Szóval kezdeném azzal, hogy 24 éves vagyok, a barátnőmmel élek már lassan 4 éve.

Kicsit több mint 1 éve hazaköltözött egy régi haverom, a régit olyan réginek értsétek, hogy még általános suliban barátkoztuk.

Sajnos úgy alakultak az események, hogy összefutottunk egy haveri iszogatáson, ami nem is volt gáz, pár szót váltottunk, de ennyi. Aztán egyre többet találkoztunk. Néha-néha, hogy is mondjam?! „Véletlenül(?)” elcsattant egy-két csók. Mindketten csak poénnak fogtuk fel, vicces volt. Aztán napról napra több lett. Próbálom a minimálisra csökkenteni a találkozások számát, de egy kicsit nehéz.

Számomra ez csak móka, szex, semmi más. Viszont az ő részéről nem. Persze jó vele együtt lenni, de én a barátnőmet szeretem.

Anyukája már egy jó ideje cseszeget, hogy ne játszadozzak az érzéseivel. Kiszabott egy határt, addig le kell építenem a fiát. Ha folytatom a „játékot” mindent elmond a barátnőmnek.

Na mármost, a tervem az, hogy próbálom úgy tenni a kártyákat, hogy mindenem megmaradjon. De az anyját nem tudom hova tenni, beteges, követ, nem hagy békén.

Valakinek esetleg valami ötlete, hogy pozitívan jöjjek ki ebből?



2015. ápr. 19. 21:31
1 2 3 4
 21/36 Béla211 ***** válasza:
100%
Nem vagy bi de azért meg fogod más férfi faszát.Legalább ne áltasd magad.És van egy rossz hírem ez nem fog örökre titokban maradni.Ezek a dolgok mindig kiderülnek.
2015. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Gerinctelen vagy. Mindkettőt csak kihasználod, egyiket sem szereted igazán. Remélem a fiú anyja tényleg elmond mindent a barátnődnek, és neki lesz annyi esze, hogy kidobjon téged, aztán a fiú is rájön, hogy veled csak az idejét pazarolja, és ő is elhagy. Megérdemelnéd, hogy két szék közül az asztal alá ess.
2015. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

A szex nem megcsalás, a szeretkezés igen.

Jó mindegy, a szexualitásom lényegtelen, ahogy az is, kit szeretek és kit nem.

Tudom, hogy megérdemlem!

Kicsit azért reméltem, hogy lesz legalább egy ember, aki átlátja a helyzetet és segít, nem számít, azért köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 21. 21:25
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom, de szerintem őszintén legbelül te is tudod, hogy nem tarthatod meg mindkettőt, és hazugságban nem fogsz tudni boldog életet élni.
2015. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod/nem tarthatod meg egyiket sem. Ha van elég vastag bőr az arcodon csak nyugodtan, de mint azt már többen is megfogalmazták hihetetlenül nagy önzőség amit művelsz. Nem tudsz csinálni mást max titokban találkozgatsz a sráccal. Ha beszélsz a lánnyal hogy neked sajnos(?) szükséged van a pasis szexre is akkor ha igazán szeret nem dob ki és elfogad, de ha nem hülye akkor kitesz. DE ha nem megy bele az se az ő hibája. Nagyon nehéz ezt így elfogadni lányként, talán a legnehezebb dolgok közt van.


Annyit kérek csak hogy gondold végig ezt úgy mintha a lány helyében lennél. Ez nagyon fontos. Lehet azt mondod hogy ez neked nem lenne olyan rossz ha kiderülne de hidd el, nagyon fájna.


Anyukával nem tudsz mit csinálni sajnos.


Szerintem már ez a kérdés nagyon lerágott minden lehetőséget leírtunk. Ha tudsz így élni akkor hajrá, majd a lelkiismereted később úgyis helyre fog rázni, vagy nem.

Üdv.

2015. ápr. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom én vagyok a sokadik fújjoló,de ahogy olvastam a kérdést,csak gerinctelenséget láttam. Hogy tudod te ezt megtenni két érző,lélegző emberi lénnyel? Hogy tudsz tükörbe nézni ezek után? Megcsalod a barátnődet és mellé még egy srác érzelmeivel is szórakozol?! Hát nagyon remélem,hogy olyan rosszul fogsz kijönni a helyzetből amilyen rosszul csak lehet!
2015. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Na akkor mégegyszer; tisztában vagyok azzal, hogy egy undorító gerinctelen, gyáva féreg vagyok, már hallottam párszor, és igen, a tükörbe nézve is tapasztaltam. Elég lesz az utálkozó válaszokból, ne aggódjatok, napi szinten néznek rám undorodva, és szeretnének velem ehhez hasonlóan beszélni, ha tőletek nem is, de mástól valami másért úgyis megkapom.

Talán ha benne lennétek ebben és látnátok amit én, más lenne a véleményetek. Bárhogy döntök, mindenképpen rosszul jövök ki, ha a szívemre hallgatok, ha az eszemre, vagy éppen egyikre sem. Ez a köztes út tűnik járhatónak. Nem akarok senkivel sem szórakozni, nem ez a terv, soha nem is volt az!

#25: Köszönöm az értelmes, intelligens választ!

2015. ápr. 22. 21:47
 28/36 anonim ***** válasza:
Néhány dologból rosszul jön ki az ember, ilyen az élet. A rendes ember néha vállal is egy kis kényelmetlenséget, hogy ne okozzon sokkal nagyobb fájdalmat a szeretteinek. Tapasztalatból én inkább azokkal érzek együtt, akikkel játszadoznak. Na ők tényleg rosszul jönnek ki a dologból. Még ha vannak is olyan szerencsések, hogy legyen egy rendes anyjuk, aki kiáll értük az ilyen jó barátokkal szemben.
2015. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

25# vagyok:

Még annyit tennék hozzá hogy ne másoknak próbálj megfelelni, ne nekünk akik itt vagyunk, hanem saját magadnak. Fontos ezt értened és tudnod.

2015. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Béla211 ***** válasza:
90%
Senki nem érdemli azt ,hogy hív pozitív legyen.Ilyet ,hogy írhatsz gondolkodj már egy kicsit mielőtt írsz.
2015. ápr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!