Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon ciki ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki ha valakinek 32 éves kora létére még soha nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 16:01
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
78%
Cikinek nem nevezném,ez sokkal inkább érdekes.Biztosan van az illetőnek valamilyen belső gátja vagy defektje,amiért eddig nem jött össze senkivel semmi.Viszont ez mindaddig nem gond,míg az illető jól érzi magát így.
2015. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
94%

Lehet szimplán peches is. nekem se volt senkim 26 éves létemre és nem én hátráltam ki a kezdődő kapcsolatokból, hanem a másik fél.


Ha, hogy túl jó ember voltam a számára, akinek nincsenek perverziói, nem mérgezi magát, nem szórja a pénz meggondolatlanul, stb. Ezeken nem tudok és nem is vagyok hajlandó változtatni.

2015. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 kolosszus22 ***** válasza:
94%

Utolsó, azért pár dolgot ez is elárul, valamilyen szinten ez merevségre, alkalmazkodó képesség teljes hiányára, összeférhetetlenségre utal. Nyilván most nem káros szokások, stb, utalok, de gondolom mindenhez így állsz, hogy vagy tetszik a másiknak, hogy te ilyen meg olyan vagy, aztán fel is út, le is út. Túl nagy az ego, nagyon az ÉN lehet nálad a központban. Ez megkeserüli magát egy idő után.

28F

2015. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem ciki, csak egész sok kellemetlen tulajdonságot szed össze az ember ennyi idő egyedüllét során. És igen, úgy ahogy az előttem szóló írta. Merevség, alkalmazkodási nehézségek, bevett rítusok, amik mellett kitart, stb. És ez inkább gond, mintsem, hogy ciki lenne.
2015. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
53%

Miért lenne ciki?

Az sokkal cikibb mikor valaki kényszerből van egy másik emberrel kapcsolatban.


Én soha nem akarok kapcsolatot,nem akarok senkihez alkalmazkodni,de én így érzem jól magam.


28/f

2017. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
64%
Furcsán néznék,az egyszer biztos.Mert ha egy pasi csúnya,de legalább van humora vagy jól kereső szakmája,el tudja adni magát.Míg egy csúnya nő lehet akármilyen, maradnak az apja korabeli pasik,vagy a megélhetési bevándorlók,ha nem akar szűzen meghalni.Legalábbis tényleg nagyon csúnya nőknél ezt látom.
2017. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek nincs párkapcsolata az nem jelenti,hogy szexuálisan sem érintkezik senkivel.


Azért kapcsolatban lenni valakivel,hogy legyen kivel szexelni,elég ciki,szerintem.

2017. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Közepesen ciki:)
2017. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2017. márc. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
Te is varázsló lettél...
2017. márc. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!