Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nagyon ciki ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki ha valakinek 32 éves kora létére még soha nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 16:01
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
48%
Nem szégyen az, csak baj. :D
2017. máj. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Én 31 leszek hamarosan, nekem sem volt nem hogy párkapcsolatom, de még egy valódi randim sem. Én az "elkísérhetsz van 10 percem beugrunk a boltba kenyérért", vagy a "megvárhatod velem a buszt van negyed óránk" dolgokat nem vagyok képes randinak tekinteni. Én szerettem volna többet már nem egyszer. De nem akarta a másik fél. Nem lehet mondani, hogy nem voltam elég kitartó, volt akire éveket vártam. Könnyen barátkozom és beillesztkedek minden társaságba, szóval nem hiszem, hogy borzasztó személyiségem lenne. Van, hogy egyszerűen így alakul. Ehhez 2 ember kellene, egyedül nem tudok kapcsolatot kialakítani.
2018. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 Gregory Toth válasza:

Figyu, szerintem csináltok egy-két selfit, felmentek egy társkeresőre és megoldódik a probléma. 27 évesen sosem volt párkapcsolatom. Hadd oszlassak el pár sztereotípiát. Egyáltalán nem vagyok félénk. A mai nők nekem könnyűvérűek. Olyan nőt képzelek el magam mellett, aki egész életében egyedül volt, mint én és megértjük egymást. Akivel bepótolhatom az elveszett éveket. Egy reklámcéget igyekszem beindítani, de ha lesz rá lehetőségem felmegyek egy társkeresőre.

A 2020-as eurovíziós dalfesztiválra próbálok összehozni egy győztes előadást, addig még van időm, ez a Youtube Channelem: https://www.youtube.com/channel/UCC7gknKHorGB1ASmAXDPhNQ

2019. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 Bence_ ***** válasza:

"Akivel bepótolhatom az elveszett éveket."

Azok elmúltak, senkiben és senkivel ne keresd, hiszen elmúlt.

A jelent vedd észre, azt élvezd vele.

2019. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

Hat... nem ciki de eleg fura.

25-26 evesen ha meg mindig nincs semmi akkor sem keso pl tarskereso, randioldal regisztracio es nem szabad egy valakinel leragadni 1 evig ugy hogy randihoz is konyorogni kell. Ha valakinek szimpatikus vagy akkor 1-2 honap alatt eltudja donteni hogy akar e toled valamit vagy sem. Senki se fogja megmondani hogy nem de ha kifogasokkal jonnek az egyonlo a nemmel.

Volt olyan idoszak amikor kb havonta masik lannyal ismerkedtem, ha nem akart semmit akkor probalkoztam masiknal. Meg ennek ellenere is kozel 3 evig nem volt senkim es max csokig jutottam.

Amikor nem szamitottam ra akkor ismertem meg valakit aki most mar a felesegem es meg 30 eves sem vagyok.

2019. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel baj. Ha neked így jó...
2019. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki mert te legalább válogatsz és nem jössz össze minden féle nővel.
2019. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
Kb mintha 32 éves korodig nem dolgoztál volna. Lehet megtanulsz egy szakmát és őstehetség vagy de nem valószínű. Kell tapasztalat gyakorlat. Kb a rabszolgatelep multik vesznek fel így segédmunkára. Ami fiatalon menő mert még anyuval élsz van pénzed a haverokkal bulizni....de az önálló élethez kevés.
2019. ápr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
46%
ez egy fos világ
2019. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Másik általános véglet

Ha csaj vagy 32 éves korodra már kiégsz


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

2019. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!