Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A volt barátommal már több, mint kettő hónapja vége lett a kapcsolatunknak, előtte egy évig voltunk együtt. Ő volt az igazi, első szerelmem, csak sajnos nem tudtuk folytatni...

Azóta van új Párom, rettentően szeretem, nincs semmi baj a kapcsolatunkban, tökéletesen megvagyunk!:) Csak egy bökkenő van, hogy eszméletlenül zavar, hogy az előző fiúmnak nem tudtam mindent elmondani amit akartam, hogy mi a véleményem róla, rólunk(amíg együtt voltunk.). Nem tudtom mit tegyek. Ez elfog múlni, esetleg írjak egy utolsót neki?

Előre is köszönöm!:)



2015. ápr. 20. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj neki egy utolsót.
2015. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem fog elmúlni. Szakíts a mostani pároddal, mert nem szereted, amannak a ganénak írj egy utolsót, várd meg, míg kipihened, aztán majd az élet utadba sodor mást, te pedig próbáld nem elba_szni, hanem tenni érte, hogy tovább tartson, mint aki után még mindig nyáladzol!
2015. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Őszintén nekem úgy tűnik hogy még mindig érzel valamit az exed iránt!De hogy válaszoljak a kérdésedre szerintem írd meg neki amit szeretnél!
2015. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érezni érzek az exem iránt, de csakis azért mert megbántott... Volt egy másik lány és ez zavar rettentően. A jelenlegi Párom mellett, meg rettentően boldog vagyok, nagyon szeretem, illetve nem tudom, hogy neki ez, hogy esne, hogy én kerestem fel a volt barátomat.
2015. ápr. 20. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Két hónapja szakítottál exeddel, van új párod, akkor mégis mit foglalkozol a régi dolgokkal?

Te még mindig bele vagy zúgva az exedbe hát legalább ide anonimba ne hazudjál.

2015. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem beszéld meg a jelenlegi pároddal, ne utólag szólj, hogy felkerested az exed. Így megmutathatod, hogy bízhat benned. (Már ha tényleg csak ennyi a szándékod, és nem visszavágysz az exedhez, mert jobb nem játszani, hanem szakítani.)
2015. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem, ennek semmi értelme nem lenne! Az utolsó pár hónapban, már teljesen ki voltam borulva Tőle, nem szerettem vele társalogni. Alapvetően alig találkozgattunk, havonta egyszer talán, és nem éreztem azt, mint az elején/közepén. Most se, csak szeretnék neki egy utolsó pár sort írni neki.
2015. ápr. 20. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek? Mi változik attól? Mit akarsz elérni? Mit akarsz neki írni?
2015. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki. Megkönnybbülsz tőle.
2015. ápr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ő szokott neked írni?

mellesleg nyugottan írj neki,ha ettol jobb lesz neked.

2015. ápr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!