Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megakarok halni en mar ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megakarok halni en mar ezt nem birom. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
A baratom teljesen idegbeteg barmit csinalok puffog, vergodik...mar legalabb 3 honapja semmi szeretetet nem kaptam... teljesen osszevagyoktorve en nagyon szeretem ot... o viszont igy beszel velem mint a kutyaval ... Emelle meg anyuci pici fia is.... nagyon bunko aaaaa nem birom .. Valoszinu en vagyok ennyire szar es ezert banik igy velwm...nagyon erosen fontolgatom h veget vetek az eletemnel... hat ha ugy boldog lesz megszunik minden problemaja..
2015. ápr. 21. 13:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tőlem meghalhatsz...kutyàt se:p; D
2015. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy Te sz*r, egy kicsit sem, nem a te hibád, ha nem illetek össze! Tudom, hogy az érzelmi függés nagy erő, de meg kell lépned, hogy elhagyd, mert tönkre fog tenni az, amit veled csinál! Az meg még veszélyesebb, hogy "anyuci pici fia", mert akkor egy kibombázott rossz anyós is befigyel neked, az pedig még a gyerekeitek életét is haza fogja vágni. Hidd el nekem, én tudom ezt!
2015. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Elég, ha a kettőtök közös "életének" vetsz véget, azzal is meg fog szűnni a problémája.
2015. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
a nők miért mindig a barmokat szeretik? ki érti ezt?o.O
2015. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a "ha majd meghalok megoldódik minden problémád, jobb is lenne neked, ha én már nem is élnék" típusú érzelmi zsarolás és önsajnálat.

Értem én és nagyon sajnálom, hogy ez a srác semmibe vesz, te meg teljesen bele vagy esve, de itt az a megoldás sajnos, hogy megerősíted magad és ott hagyod a francba.

Hidd el, egy tessék-lássék öngyilkossági kísértet után nem fog mindent megbánva zokogni a párnádon, hogy utána boldogan éljetek, míg meg nem haltok.

Ellenben olyan maradandó egészségkárosodást szedhetsz össze, ami végigkísérhet az életeden.

Azt is elhiszem, hogy most élni sincs kedved, de igazából minden csak rajtad múlik. Én keresztül mentem ilyen "szerelmen" vagy inkább nevezhetném függőségi állapotnak és bizony muszáj volt összeszednem magam, hogy kikevergőzzek belőle.

2015. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez nem szeretet...ez már beteges ragaszkodás. Ideje lenne felébredned éselhagyni mert csak rosszabb lesz.


Aztán a végén már oda fogsz jutni h annyira tönkretesz meg tönkreteszed majd magad ő általa, hogy a kutyának sem fogsz majd kelleni.

2015. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

mi a faxnak az ilyennel együtt maradni?

mondanám neki h vagy befejezted a mérgelődést vagy fogd be a pofád

nagyon kemény

és még bunkó is?

durva h nem vagy képes a sarkadra állni

2015. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

4: Nem, ő az ilyen szeretni képtelen ember.

Másokkal is így bánik, nem képes máshogy viselkedni.

Van exe? Testvére? Ha teheted, keresd fel őket, mert ők is ugyanezekről tudnak beszámolni Neked, hogy velük így bánik.

2015. okt. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!