Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mekkora az IQ-tok? Összejönnétek egy alacsony IQ-jú emberrel?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyiben befolyásolja az ember viselkedését az IQ-ja? Jelent egyáltalán bármit is?


Aki még nem mérte a sajátját itt van egy online elérhető, relatív hiteles teszt. Kb. 35 perc kitölteni.


[link]


2015. ápr. 22. 12:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nekem először 113-t mért, majd 124-t. Teljesen lényegtelen, mert ez nem az igazi MENSA teszt. Kérdező neked mennyi lett?
2015. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igaz lehet amit mondasz, csakhogy az ilyenfelmérések nem egy, nem kettő hanem sokkal több véletlenszerűen kiválasztott emberek bevonásával történt. Rengeteg embernek lövése sincs róla, hogy neki mekkora. Illetve, az ember kíváncsi az ilyen dolgokra és úgy általában nem szokták az emberek önmagukat butának gondolni így simán kitöltenek egy ilyet, max felháborodnak, hogy kamu és hibás a teszt.

És inkább a kirívóan magas illetve alacsony IQ az ami, ahogy a jelző is utal rá kirívó, tehát szembetűnő.

2015. ápr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
125 feletti (csak ennyit írt pontosat nem). De probléma nélkül kattintgattam végig az egészet szerintem nem volt nehéz egyáltalán.
2015. ápr. 22. 13:12
 14/20 anonim ***** válasza:

18/f/132iq


és nem. mivel nem szeretem az olyan lanyokat akik veszekednek és nem gondolkodnak.

nameg kesobb a gyerek ha lesz. az anyjatol orokli jobban az inteligenciat. szoval fontos. es nem jonnek ossze alacsony iq-u emberrel.

2015. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

118

19/f

2015. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

ez nem is mondja meg, csak hogy 125 feletti

más teszt szerint 132 vagy 134


nem úgy ismerkedek, hogy megkérdezem a másik iq szintjét, ez nem is mérvadó

csak legyen intelligens, de ezt meg én is meg tudom állapítani :)

2015. ápr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Az IQ mindegy.

Egy agyoniskolázott embernek is lehet alacsony az IQ-ja és egy tanulatlan melósnak is lehet kimagasló. Az csak a logikus gondolkozásról próbál mérőszámot adni, meg a kombinációs készséget méri fel, az meg nem iskolafüggő.

És az emberek nem IQ alapján "kasztosodnak", hanem műveltség. Egy többdiplomás tudósember nem valószínű, hogy összejön egy plázás bolti eladóval, mert valószínű nem lesz közös érdeklődésük, míg mindkettőnek lehet azonos az IQ-ja.

2015. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
nekem 124 :) és szerintem igen ha szeretem
2015. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezen a teszten 118 jött ki egyszer.
2015. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, 24 éves vagyok, nekem 135+ az IQ-m, akárhol nézem és 91-es a párjelöltem IQ-ja, ami kiadja magát a mindennapokban, hogy nem értünk egyet konfliktus kezelésben és problémamegoldásban.

Ő üvölt én meg higgadtan szeretnék konfliktust kezelni és problémát megoldani.

Az IQ önmagában nem jelent sokat, inkább a problémamegoldó képességet jelöli, meg érezned is kell a mindennapok során, hogy reális-e az érték.

Én érzem a 135+-t, mivel azonnal jön a megoldás és azt is tudom, hogy mind a két félt meg kell hallgatni, higgadtan, nyugodtan megbeszélni, de ez hiábavaló, ha a másik nem hajlamos rá.

Párjelöltem már több esélyt kapott, mindet eljátszotta és el is döntöttem, hogy nem fogom 100-as IQ-ju embernél lejjebb adni, ha az EQ-ja is kuka.

Ha az EQ stimmel, akkor belefér a 90 IQ, akár a 80 is, mert ugye a magas EQ miatt nem fog veled a semmiért üvölteni.

Párjelöltem a 91-es IQ-ja után az EQ teszteket inkább nem akarta kitölteni, nem is erőltettem, elkeseredtem.

Ha mind az IQ, mind az EQ alacsony, akkor veszett fejsze nyele, ha neked mind a kettő magasabban van, mert nem fogsz tudni szótérteni az ilyen emberekkel.

Tapasztalat.

2021. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!