Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyott el minden barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyott el minden barátnőm?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem. A harmadik kapcsolatom, amikor a nő szakít velem, az utolsó két barátnőm kb se szó, se beszéd lelépett, az egyik még csak nem is személyesen szakított velem, hanem online. 25 vagyok, jó állásom és szakmám van, van saját kocsim, edzeni járok, helyesnek mondanak. Egyedül annyi, hogy nincs saját lakásom, szüleimmel élek,de tervben van az elköltözés... Mindent megteszek értük, az egyikhez úgy utaztam ki külföldre, hogy az utolsó pénzemet is erre költöttem, a másikat is hoztam, vittem, igyekeztem a kedvükben járni, olyan programokon részt venni, amit ők is szeretnek.Tény,hogy nem vagyok egy nagy beszédes, inkább halk hangúnak mondanám magam, de kedves vagyok és megbízható,segítek, ahol csak tudok.Talán az a baj,hogy túlságosan rájuk akaszkodok? Az egyik barátnőm mondta, hogy még élni akar,a másik szerint nem hagyok neki elég teret és elszívom az erejét, a többi nem is magyarázkodott..Úgy érzem, ezt nem érdemeltem ki,tudom, ilyen az élet.. Már teljesen össze vagyok törve,próbálom elterelni a figyelmem,de nem megy,és gondolatban is mindig az első volt barátnőmnél kötök ki,akinek azóta komoly kapcsolata van.Nem szeretek egyedül lenni,netes társkeresőn is fent vagyok,de semmi normális..Mit tehetnék még?
2015. ápr. 22. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg benned van a baj, de inkább kérdezd az exeket hogy mi az
2015. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Jó fiú" vagy, az a baj.
2015. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Kicsi a farkad? Rendes srácnak tűnsz de hárman dobtak az nem lehet véletlen! Gondolkozz el miben kéne változnod.
2015. ápr. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
átlagos méretű de amúgy se hinném hogy ez a gond... mivel egyik se mondott szinte semmi konkrétumot,így nehéz rájönnöm . Meg már nem állnak szóba se velem
2015. ápr. 22. 21:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Das Leben ist kein Ponyhof.

Ez van, tedd tul magad, zard le magadban a volt kapcsolataidat, es fogadd el a tenyt: dobtak egy parszor!

Ne piocaskodj, hagyd majd elni a kovetkezo baratnodet.

2015. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pontosan az van amit #2 mond.. ne próbálj meg túlságosan mindig a kedvükben járni. nem azt mondom hogy ne legyél jófej meg figyelmes, de egy kicsit szolidabban hogy közben "férfi" is maradj ne papucs
2015. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hozod viszed utazol elköltöd az utolsó filléredet is, ez itt a baj.

Ennyire nem kell teperni, meg a nők kedvébe járni, légy kicsit visszafogottabb ilyen szempontból, kicsit éreztesd, hogy nem mindig vagy azonnal és nyomban elérhető és nem veszel minden terhet azonnal a válladra.

2015. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy.Ha sokat foglalkozol velük meg fojtod őket,ha pedig nem,akkor meg nem figyelsz rájuk,és még lehetne sorolni a hülyeségüket.Való színű hogy nem hozzád illő asszonyok voltak.Ne ad fel,de nehéz megfelelő nőt találni.
2015. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kaptak jobb ajánlatot?! tegyél jobb ajánlatot :D
2015. ápr. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!