Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg ennyire komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg ennyire komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves srác(én 18 vagyok), akivel látásra ismerjük egymást 3 éve, de csak féléve beszélgetünk, ő kezdeményezett. Tegnap jöttünk össze, pedig előtte is bulizgattunk együtt, húztuk egymást agyát, viccelődtünk... Már a többiek kérdezték is, hogy hogyhogy nem vagyunk mi együtt, teljesen összeillünk. Ő nem épp az a csajozós ember, másfél éve nem volt kapcsolata, és senkinél nem oldalazott be.

Folyamatosan bókol, hívogat találkozni, már szombaton találkozni akar a szüleimmel, és anyumnak hozna ajándékot is(saját ötlete), már kis apróságokat vesz nekem, és felvállal, cirógat. Programokat szervezgetünk...

Mielőtt összejöttünk volna, azelőtt is fogta a kezem néha utcán, simogatott, néha-néha homlokon puszilt a haverjai előtt, a bulihelyeken nagyon vigyázott rám mindig,

A szexszel nem akar sietni, nem is mászott rám egyáltalán.


Előtte volt egy majdnem 2 éves kapcsolatom és abban hiába dúlt a szerelem, teljesen más volt. Mintha rosszabb lett volna, ez meg milliárdszor jobb.

Ő már most a tervekről beszél, meg arról, hogy KAPCSOLAT, amit az exem szájából is csak 9 hónap után hallottam kb, nemhogy már az összejövetelen aznap.

Remélem nem ringatom magam álomvilágba...


Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. ápr. 24. 02:25
 1/5 anonim ***** válasza:

De itt mi a kerdes?


Egyebkent leirtaktol fuggetlenul is lehet hatso szandeka. De lehet mazlid van es kifogtal egy normalis sracot.

2015. ápr. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

F-É-K !!!!

"... már szombaton találkozni akar a szüleimmel, és anyumnak hozna ajándékot is(saját ötlete)..."

2015. ápr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet elmebeteg. Nagyon siet! Vigyázz vele!


Persze arra is van esély hogy találtál egy rendes fiút.

2015. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendes srác lehet. Több mint valószinü hogy komolyan gondolja.
2015. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez a szülőkkel találkozós dolog szerintem is sietős. Beteg vagyok 1 hete, ma meg eljött hozzám meglepiből (én pont aludtam), és hozott egy doboz sütit, ráadásul pont beletrafált a kedvencembe. Illedelmesen bemutatkozott a nevelőapámnak, aki azt mondta nekem, hogy ez a srác aztán mindent meg fog tenni azért, hogy boldoggá tehessen. A nevelőapám nap mint nap találkozik, beszélget emberekkel, iszonyat jó emberismerő, szóval remélem legalább egy picit igaza van.

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

2015. ápr. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!