Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a csúnya lányokat vonzom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a csúnya lányokat vonzom, miért?

Figyelt kérdés

Mostanában ilyen kövér, pattanásos, buta lányok mozdulnak rám.. fúúúj.

Nemvagyok csúnya, legalább is gondolom én..

16/F

Pedig kedves vagyok, jófej, vicces, sportolok is. Mi lehet ennek az oka?



2015. ápr. 24. 21:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rossz a punc*mágnesed bro :D
2015. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
36%
nem mindegy? lyuk lyuk, csak a borítás más :D
2015. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
:DD hülyék xd
2015. ápr. 24. 21:37
 14/22 anonim ***** válasza:
én senkit se :D ..másrészt szerintem a 'szép' lányok legtöbbje elvárja hogy te kezdeményezz..de azért nem ártana szét nézni azoknál a lányoknál is ..hátha.. L
2015. ápr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De bajszuk is van .. xdd És sminkelik magukat, olyankor már bocsánat de elkap a hányinger :)
2015. ápr. 24. 21:40
 16/22 anonim ***** válasza:
a bajuszon is lehet még segíteni ;)..lehet az az oka hogy rendesnek látszol ..és azt gondolják hogy ez miatt..megpróbálkoznak L legalább akkor ne bánts meg őket ..kitudja miből lesz a cserebogár .. L
2015. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Még nem bántottam meg őket, csak idegesít, hogy folyton néznek.. meg haverommal is elmegyünk a suli büfébe és követnek minket.. -..-
2015. ápr. 24. 21:47
 18/22 anonim ***** válasza:

"suli büfébe"

akkor csak a kajára fáj a foguk :D

2015. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha a szépek nem érdeklődnek irántad, akkor csak nem tetszel nekik. Tehát: hiába is tetszel magadnak, csúnya vagy.

A csúnyák meg azért állnak le veled, mert látják hogy te is csúnya vagy és azt gondolják, te talán tolerálod a külsejüket.

2015. ápr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A válaszokon azért szakadtam..

Kérdező, már ezért is megérte kiírni ezt a kérdést.

2015. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!